Sayfa 18/1001 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Viop XLIV

1. >>>>>>>>>>>>>>

https://www.gunboyugazetesi.com.tr/b...ih-154491h.htm,

Bankacılar şaşkın! AKP'nin doları bir gecede 9 liraya düşürme planı basına sızdı... İşte verilen tarih

Dolar kurunun 2021 yılından sonra yeniden 18 lira bandına tırmanması sonrası ekonomi yönetiminde yeniden panik havası hakim. Daha önce açıklanan KKM ile bir gecede dolarda 8 lira düşüş sağlayan iktidarın, bu kez bankaların yurt dışında tuttukları dolarları getirerek benzer bir planı devreye sokacağı iddia edildi.
    Haber Giriş: 10 Eylül 2022 Cumartesi - 14:17
    Son Güncelleme: 12 Eylül 2022 Pazartesi - 12:35
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    teminatların arttığı gün çakarlarsa(çarşamba ama teminat tamamlama perşembe)) tam TENHADA KISTIRMA OLACAK...ÇARŞAMBA-PERŞEMBEYE DİKKAT DERİM.

3. AKBNK'da arbitraj marjını artırdı alıcı çekiyor, giren vade sonuna kadar kilitli kalıyor.

ISCTR de arbitraj marjı düşünce belki karını realize edenler var. Dışarıdan biri satmış olsa arbitraj marjı daha da artardı.

4. Aramızda makina mühendisleri vardır, benim çok anlamadığım bir şey ama hidrolik kriko gibi bir şey. Herif hidrolik kriko ile koca hisseleri oynatıyor gibi ama "para civa gibidir" ilkesinden yola çıkıyor.

Buradan döndü döndü, yoksa hesap patlayacak.
    Temenni olarak yazayım. Bankalara veriş bekliyorum. 15 barı dönüş barı olur inşallah.

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    teminatların arttığı gün çakarlarsa(çarşamba ama teminat tamamlama perşembe)) tam TENHADA KISTIRMA OLACAK...ÇARŞAMBA-PERŞEMBEYE DİKKAT DERİM.
    yarın reisn konusması var oda tehlikeli değilmi??

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    yarın reisn konusması var oda tehlikeli değilmi??
    GMYO,ÇİMENTOLARDA olabilir..ama bence bu çete her şeyi hesaplamış...Teminat artınca ve MC olunca ( PERŞEMBE) DAHA YAKIŞIR GİBİ..

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    >>>>>>>>>>>>>>

https://www.gunboyugazetesi.com.tr/b...ih-154491h.htm,

Bankacılar şaşkın! AKP'nin doları bir gecede 9 liraya düşürme planı basına sızdı... İşte verilen tarih

Dolar kurunun 2021 yılından sonra yeniden 18 lira bandına tırmanması sonrası ekonomi yönetiminde yeniden panik havası hakim. Daha önce açıklanan KKM ile bir gecede dolarda 8 lira düşüş sağlayan iktidarın, bu kez bankaların yurt dışında tuttukları dolarları getirerek benzer bir planı devreye sokacağı iddia edildi.
    Haber Giriş: 10 Eylül 2022 Cumartesi - 14:17
    Son Güncelleme: 12 Eylül 2022 Pazartesi - 12:35
    + (Bankalar!) Yurt dışı #muhabir bankalarda yüksek döviz bakiyesi tuttuğunuzu biliyoruz. O dövizleri Türkiye’ye getirin!

Getirebilirler mi?

https://twitter.com/e507/status/1569...6BjnCcxKg&s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 18/1001 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •