Onemli Gunler Banner
Sayfa 18/178 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1420 madde; 137 - 144 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Yatırım finans cuma günü en iyi alıcıydı..bugün tamamını cüzi bir karla verdi..

2. Yazık birikimleriyle borsaya güvenip girenlerin birikimleri bu şekilde hoyratça erimemeli! Çok saçma sapan hareketler oluyor borsada, akıl mantık dışı seanslar izliyoruz yaklaşık 1 aydır. Saçma sapan banka rallilerinden sonra saçma sapan tabanlar ve BİST çöküşüne şahit oluyoruz. Bu saçmalık ne zaman biter anlamak zor ama çok mide bulandırıcı hareketler bunlar

Huzur ve şevk duymak gerekiyor yatırım yaparken. Şu 1 aydır maalesef hop oturup hop kalkıyoruz. Teknosa ya gelirsek bugün borsa çöküşünüde bahane ederek düzeltme hareketini biraz abartmış ama sağlık olsun diyelim. Değer yatırımcısı olmak zordur, çok sabır gerektirir. Çelik gibi sinir gerektirir. Bende bunların hiç biri yok aslında ama işin gerçeği budur.

Teknosanın BİST ten pozitif yönde ayrışmasını bekliyorum. Son 2 haftada olduğu gibi. Şuan olması gereken fiyatın çok altında fiyatlanıyor hala. Geleceği satın almak şöyle dursun bir kenarda!

3. Bu forumda olmak benim icin ayricalik tum paylaşim yapan arkadaşlara teşekkür ederim

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Portföyde bulunsun, gözümün önünde olsun diye az bir miktar almıştım bugün. İlk günden %5 eksi yapmış. Şimdi ortalamayı düşürmek için bir miktar daha almam gerelecek. Kısır döngüye girdik . Foruma ben de eklenmiş oldum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by TheTaurus Yazıyı Oku
    Portföyde bulunsun, gözümün önünde olsun diye az bir miktar almıştım bugün. İlk günden %5 eksi yapmış. Şimdi ortalamayı düşürmek için bir miktar daha almam gerelecek. Kısır döngüye girdik . Foruma ben de eklenmiş oldum.
    Hayırlı olsun..aramıza hoşgeldin..

6. Mehmet akdere ve ahlatçı yatırım haberleri geliyor...düşüşün sebebi bu deniyor..

7.  Alıntı Originally Posted by TheTaurus Yazıyı Oku
    Portföyde bulunsun, gözümün önünde olsun diye az bir miktar almıştım bugün. İlk günden %5 eksi yapmış. Şimdi ortalamayı düşürmek için bir miktar daha almam gerelecek. Kısır döngüye girdik . Foruma ben de eklenmiş oldum.
    Hayırlısı olsun sevgili dostum. Umarım sazan sarmalı gibi olmaz. Siz aldıkça verirlermiş.
    Şaka bir yana Teknosa gibi malımız olsun elimizde. Bankalar ve THY gibi büyükleri görünce!

8.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Mehmet akdere ve ahlatçı yatırım haberleri geliyor...düşüşün sebebi bu deniyor..
    Bir adam ve bir kurum bana çok mantıklı gelmiyor dostum.

https://youtu.be/bQOPU_H7aqQ

Sayfa 18/178 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •