Sayfa 180/908 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon
Arama sonucu : 7257 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    iş bankası ndan 2 kişiyle görüştüm biri müdür, devir işi zor, hem de çok zor, ancak imhayı bilemeyiz, yöneticilerin tasarrufundadır, dediler. birseyler mi saklıyorlar gerçekten mi haberleri yok bilemem.bekleyip görecez.
    Birşey saklayamazlar çünkü bilemezler..
    Eğer imha olayı müdürlere kadar duyulsaydı kurucu hissenin şimdiye tahtası kapanması gerekirdi..
    En üst 11 yönetici haricinde kimse bir adım sonrasını bilemez.Sadece tahmin eder..
    Fısıltıyla yayılırsa da kurucu hisse agresif alınır.Tabi bu imhanın fısıltısı..
    Açıkçası ben hep yazıyorum.Bankadan hiçbir adım beklemiyorum.Patlasalarda çatlasalarda çulsuz da kalsalar agresif adım atamazlar.Çünkü içlerinde CHP var.Agresif adım atacak kadar yürekleri yok.Kafalar eski..düzeni değiştirmek istemeyen ve kendi çıkarlarını bozacak her adımı görmezden gelen günü kurtarmaya çalışan..eski kafalı korkakzihniyet bankayı ele geçirmiş..
    Dış dünyaya kendilerini kapatmış..bankanın tüm kademelerine parti sempazitanı ve bağlı kişileri getirmiş zihniyet..
    Aklı başındaki yönetim imtiyazlarını ve kurucu altın hisselerini ortalığa saçmazdı.Bankanın en kritik hisselerini itibarsızlaştıracak kadar siyasetin içine girmiş zihniyet..
    Partiyi korumak adına yatırımcısını ezip hissedar yapısını değiştiren at gözlüğü takmış bankacı geçinen parti sempazitanları...
    Sonuna kadar BU BASKILARA KULAK TIKAYACAKLARDIR.Hükümet çomak sokarsa karşı hamleleri bile hazırdır..
    Zararın neresinden dönersek kardır mantığıyla hisselerini toplayıp kasaya kilitleme hamlesini bile yapmaktan korkan veya TOPU BİRBİRİNE atıp günü geçiren zavallı bankacılar..
    Hükümet tarafındaki İNADINA SUSKUNLUK bir strateji gibi duruyor.Art arda varlık fonuna devredilen iştirakler bu işin habercisi olabilir..
    Her ne olursa olsun BEN KOCA BANKANIN ALTIN HİSSESİNDEN KAPABİLDİĞİM için kendimi çok şanslı hissediyorum..
    Banka birgün mutlaka altın hisseyi benden isteyecektir..
    EDERİNİ VERENE SEVE SEVE BU HİSSEYİ VERİRİM...

YTD..YTD..YTD...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    hadi devir veya imhayı unutalım bir hakim, nemalar eksik ödenmiş, hak sahipleri mahrum edilmiş kararı verse bile yeter bize.
    Onu bekliyoruz vasiyet e tabi hısseler kimse kafasına göre degıstırmez kendin kursan degıstırırmıydın vakıf in kurucu hısselerı hep halkın hısselerı tek kurucu hissesi yoktur

3. Iskurun ederinin hesabi hakkinda kişisel beklentili talepler ve farkli hesaplamalar var. Onceki imhalarla az bucuk denkelestirip bir varsayima ulastigimda 3.5 - 4 milyon TL civari bir rakam cikiyor.
    Bulent Turan Bey durup dururken kürsüden bağırmadı yada bu iş için fazla mesai yapacagim demesi hep bir üst akılın yönlendirmesiydi. Bu üst akıl zaten en baştaki adam. O zaman nasil defalarca haber edilip suan suspus oluyorlar yine bir strateji hemde ayni üst akılın stratejisi. Bir sabah kalkicaz ve vakif gibi isbankasi da bitmis olacak. Artik soylenecek söz kalmadi sıra icraatta ve bunun vakti bellidir. Bize düsen o anda hissede olmak. Yani sabırlı olmak. Hükümetten çıt cikmazken padisahlar cihetinden davalar açılıyor yok sekerci bilmem kim falan bunlar kendiliginden olmuyor. Yada durup dururken Kilicdaroglu vallahi tum gelir dil ve tatih kurumlarina gidiyor demiyor , bir duyum aldı refleks savunma yapiyor. Sadece 1 defa gündeme gelmesi yeterli. Ve derin hisse listesinde 12 ay demis enteresan sekilde imha icin 2 ayı gitti bile.. yeşil vadi ye az kaldı dayanın telliogullari.. saygilar

4. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Atatürk'ün vasiyetnamesinde yer alan parayı alamadığı için CHP'yi mektupla kendisine şikayet ettiğini söylediği kişinin Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe olduğu anlaşıldı.
    Erdoğan, Meclis'te mal varlığı tartışmaları üzerine yaptığı konuşma sırasında Atatürk'ün vasiyetnamesine değinmiş, Atatürk'ün manevi evlatlarına bıraktığı mirası da tek tek sıralamıştı.

Başbakan Erdoğan, CHP'nin sorumluluğuna bırakılan Türkiye İş Bankası'nın kar nemalarına ilişkin "bugüne kadar gelen paralar nereden geldi, nereye gidiyor?
    Bunları da iyice incelesinler. Çünkü geçenlerde şu anda vasiyetin içinde yer alanlardan bir kızı, evlatlığı da bize mektup yazdı. Niye biliyor musunuz? CHP'den aldığı olumsuz cevap nedeniyle" dedi.

Erdoğan'ın grup toplantısında sözünü ettiği kişinin Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe olduğu anlaşıldı.

Adatepe'nin Atatürk'ün vasiyetnamesinde İş Bankası kar nemalarından ödenmesini istediği 200 liranın bugünkü karşılığının kendisine ödenmediğini mektupla Başbakan Erdoğan'a ilettiği ve yardımcı olmasını istediği belirtildi.

5. yine aynı kişi yada kurum 160 a 4 adet satış girmiş

6.  Alıntı Originally Posted by mokolcu Yazıyı Oku
    yine aynı kişi yada kurum 160 a 4 adet satış girmiş
    Yani cozume en yakin hissettiginiz şu aylards piyasaya neden mal surdunler ? Sorusunu acizane şahsim cvp bulamiyor.

7. İslem hacmi halkb yı gececek

8. ilginç bir gün satıcı kadar alıcıda var

Sayfa 180/908 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •