Sayfa 180/1002 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Dolar/TL 7.5505

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,500
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dolar/TL 7.5505
    Bayram önceki aldıklarımın birazını okuttuk bu fiatlardan...Müdahale yapamıyorlar daha,baskılasalar bile çok zor içeriye döviz girdisi olmadığından,içeride zaten dağlar kadar sorun var,dış politika sıfır,kasım tehlikeli ay,bakalım süreç neyi gösterecek...TRT haberlerine bazen göz atıyorum,hala süperiz falan,filan,üstelik haberlerinde PKK-FETOŞ-Akdenizde süperiz,godom gibi oturttuk Yunanı,Fransayı,1 tene iç politika ile ekonomi,virüs haberleri yok...İktidar şu an kurnazlık hazırlıkları içinde,nasıl ederizde bu halkı nasıl kandırırız hesapları yapıyorlar,iğne ucu kadar bir yeşil ışık peşindeler,bunu gördükleri an erken seçim yapacaklar,ama anketler durum çok kötü diyor,bu vzaiyette döviz tırmanmaya devam eder.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dolar/TL 7.5505
    Sayın Agabey
    Kapitalist sistem balonlar(ralli)ve crashlar üzerine inşa edilmiştir.!!
    Tüm Eldeki makro micro veriler yalan söylemez..!!!

Ben diyorum ki: CRASH Tüm HIZIYLA otoyolda.!!!
    Saygılar.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. Bi oturuşta 2.5 kilo et 15 Lahmacun yiyen Bülent Ersoy, mide rahatsızlığı geçirip hastaneye kaldırıldı.

https://twitter.com/Bear_and_human_/...42631581814788
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 180/1002 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •