Sayfa 181/367 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
Arama sonucu : 2929 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. Bilanço güzel. Kar güzel. Hisse başına kar güzel. Yaklaşık 2 dolara yeni halka arz edilmiş bir hisse. Halka arzindan buyana izlediğim bir tahta ve sadece 1 defa 6.30lardan 7.10 hareketi gerçekleştirdi ve o günden bu zamana kadar hiç yükselen grafik görmedi. Perşembe günü itibari ile de bir miktar aldım ve perşembe günü ve cuma günü yaptığı 4.81 ler inşallah ikili dip olur. F/K ve PD si bence ucuz kalmış şirketlerden. Inşallah ayağım da ugurlu gelir. Ytd

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by uluturk81 Yazıyı Oku
    Bilanço güzel. Kar güzel. Hisse başına kar güzel. Yaklaşık 2 dolara yeni halka arz edilmiş bir hisse. Halka arzindan buyana izlediğim bir tahta ve sadece 1 defa 6.30lardan 7.10 hareketi gerçekleştirdi ve o günden bu zamana kadar hiç yükselen grafik görmedi. Perşembe günü itibari ile de bir miktar aldım ve perşembe günü ve cuma günü yaptığı 4.81 ler inşallah ikili dip olur. F/K ve PD si bence ucuz kalmış şirketlerden. Inşallah ayağım da ugurlu gelir. Ytd

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    enka birebir kar açıkladı %14 yaptı enerjisa da nerdeyse birebir kar açıkladı ama düştü..ikiside hisse işte

Şirket 2020' ye kadar %60 - 70 temettü dağıtacak 5 lirada duruyor

4. Neden bu hisseyle ilgili yorum yok hissede ky fazla yokmu yoksa farkli sebeplerimi var islem hacmi bistin cogu kagidindan yuksek saklama dagilimi nasil arkadaslar bir sure takip ettim dun girdim ama bakalim alim yeridir diye dusunduk ama ne olacak bakalim birde inisleri cikislari nasil uzun suredir takip eden bir arkadas biraz bilgi versin kar cok iyi ve surekli artiyo temettu nasil olcak bilgilendirirseniz sevinirim.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by hapito34 Yazıyı Oku
    Neden bu hisseyle ilgili yorum yok hissede ky fazla yokmu yoksa farkli sebeplerimi var islem hacmi bistin cogu kagidindan yuksek saklama dagilimi nasil arkadaslar bir sure takip ettim dun girdim ama bakalim alim yeridir diye dusunduk ama ne olacak bakalim birde inisleri cikislari nasil uzun suredir takip eden bir arkadas biraz bilgi versin kar cok iyi ve surekli artiyo temettu nasil olcak bilgilendirirseniz sevinirim.

Bende de var ,bu hisse düştükçe aldım. Hisse sağlam fakat malum abd Türkiye gerginlikleri tüm senetler gibi Bunuda etkiledi. Karlılık iyi fk pd dd oranı çok iyi Uzun vade iyi yere geleceğine inancım tam

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by erhan Yazıyı Oku
    Bende de var ,bu hisse düştükçe aldım. Hisse sağlam fakat malum abd Türkiye gerginlikleri tüm senetler gibi Bunuda etkiledi. Karlılık iyi fk pd dd oranı çok iyi Uzun vade iyi yere geleceğine inancım tam

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Suan bist endex 2 xx lerde ama bu az yukselenler arasinda cok hizli yukselmedigini biliyorum yawas giden bir hisse bu ama dususu cok yawas olmamis birde ne kadar yawas olsada bu pozitif havada yuzde 3 ve ustunu zorlamali diye dusunuyorum nacizane fikrim..

7.  Alıntı Originally Posted by hapito34 Yazıyı Oku
    Neden bu hisseyle ilgili yorum yok hissede ky fazla yokmu yoksa farkli sebeplerimi var islem hacmi bistin cogu kagidindan yuksek saklama dagilimi nasil arkadaslar bir sure takip ettim dun girdim ama bakalim alim yeridir diye dusunduk ama ne olacak bakalim birde inisleri cikislari nasil uzun suredir takip eden bir arkadas biraz bilgi versin kar cok iyi ve surekli artiyo temettu nasil olcak bilgilendirirseniz sevinirim.

Bu hissede neden pek sohbet olmadığını bende merak ediyorum. Diğer sayfalar full dolu oluyor. Burada pasta paylaşan bile yok. Ama temiz kağıt. 5.26 direncini kırarsa kağır 5.45 e gider. Sonrasında 5.7 inşAllah. Temettü verimi için kenara koy bekle. Al bekle. Öyle bir kağıt. Keşke zamanım olsada bekleyebilsem. 4,93 den girdim. 5,73 den çıkacam.Eğer olumsuz bir hava olmaz ise.

8.  Alıntı Originally Posted by hapito34 Yazıyı Oku
    Suan bist endex 2 xx lerde ama bu az yukselenler arasinda cok hizli yukselmedigini biliyorum yawas giden bir hisse bu ama dususu cok yawas olmamis birde ne kadar yawas olsada bu pozitif havada yuzde 3 ve ustunu zorlamali diye dusunuyorum nacizane fikrim..

aynen. Kağıt çok hızlı yükselmez. Bu ABD olaylarından dolayı hızlı düştü. Yine yavaş yavaş çıkacaktır. 15 gün içerisinde toparlayacağını düşünüyorum.
    YTD

Sayfa 181/367 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •