Sayfa 181/654 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
Arama sonucu : 5230 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

3. Bu gün bi ciğer ziyafeti çekeceğim kendime..

4. Kimseler yok nerde o teknikçi abiler her gun laf sokup gidiyorlardi ama ben gelcekleri tarihi soyliyim hisse bidaha duzeltmeye gittimi gelirler ahkam kesmeye...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Kimseler yok nerde o teknikçi abiler her gun laf sokup gidiyorlardi ama ben gelcekleri tarihi soyliyim hisse bidaha duzeltmeye gittimi gelirler ahkam kesmeye...
    Bundan sonra teknik meknik yok, bilançoya bakıyoruz geri boş

6. Keko çok iyi analiz yapıyordu. Akrep temel analiz ile aklını karıştırdı kekonun. F/K o zaman 495 gibi bir rakamdı. Keko paniğe kapıldı. Şimdi fk kaç 7 lere geldi. İki çeyrek bilanço sonra 2-3 lere iner. Keko yaptığı analizi fk ya çevirseydi kendi gibi bir sürü ky da panikletmicekti.

7.  Alıntı Originally Posted by Sherpa Yazıyı Oku
    Keko çok iyi analiz yapıyordu. Akrep temel analiz ile aklını karıştırdı kekonun. F/K o zaman 495 gibi bir rakamdı. Keko paniğe kapıldı. Şimdi fk kaç 7 lere geldi. İki çeyrek bilanço sonra 2-3 lere iner. Keko yaptığı analizi fk ya çevirseydi kendi gibi bir sürü ky da panikletmicekti.
    yok arkadaşlar ben durdoda giderken de söyledim hiç bir sıkıntı yoktur diye...tek sıkıntımız sert satış baskısı idi..amacım o baskı bitinceye kadar başka bir hisseden kazanıp gelmekti..ama evdeki hesap çarşıya uymadı...6,45 ten sattığımı 5,50 ve altından yerine koyabilirdim ki ayrılınca da asıl hedefim 5,50 den yerine koymaktı....akrep 5,00 lar da kırılacak ben 4,00 civarlarından bekliyorum deyince asıl o vakit akrep aklımı karıştırdı...

yoksa hesap ve kitabımızda bir yanlışlık yok...sonrada işte başka bir hissede dayak yiyince ( %21 kadar ) vede durdo da yukarı çıkınca artık bağlarımız tamamen koptu...elinde bulunduran arkadaşlara ben başarılar diliyorum..geçmişte bu hissede ne söylemişsem hala da arkasındayım...benim söylediklerimi siz rehber edinin tekniğe mekniğe de bakmayın...

her seferinde tradede başarısızım diyordum..sadece iki defa trade yaptım işte halimizi görüyorsunuz...bu durdo dolar çok aşırı çıkmadığı sürede çift rakamları görecektir...içiniz rahat olsun...

sattık diye hisseyi kötüleyecek değiliz..bu bizim kitabımızda yazmaz...ne düşünüyorsak samimice söyleriz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. burdaki sert tartışmalar olmasaydı belki de daha kısa sürede dönecektim ve belki de durdoya destek amacıyla da olsa daha yukarılardan tekrardan girerdim...ama burada bazıları kalbimi çok kırınca durdonun ne hali varsa görsün dedim ve o yüzden de bekledim..

neyse dostlar özelden de görüştüğümüz arkadaşlara hep tutun dedim...ben size başarılar diliyorum...fazla kalmadan 7,52 zirvesini görüp aşacaktır..tabi dolar şu anki hantallığı sürdürürse ..gerçi dolar yönden de çok fazla risk yok..ama yine de en etkili risk odur..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 181/654 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •