Sayfa 181/630 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
Arama sonucu : 5036 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1. Bir liberteryen komunist olarak devlet kapitalizmine de Ferdi ve bireysel kapitalizme de karşıyım arkadaşlar …

Hep birlikte kazanalım hep birlikte iretşmmve sermaye düzenini veya parasalcı olmayan sistemleri tartışmaya açalım …

Ben aklı öneriyorum size arkadaşlar

Ajanda Akbank taban çözdü ve %10 aldım %10 yapı kredi var

Yarın da %10 ve %10 alarak poz tamamlarım altın ve dolar elimde yok %30 nakit devam ..

İnanın dünya güzelliklerle bir değere sahip insanların kırmayın incitmeyin kan dökmeyin yalan söylemeyin elimden geldiğince kurumlara saygı ve sabrı yücelteceğim sizlere …

Sermaye sınıfı hakşm sınıflar , eninde sonunda elindeki muazzam gücü halkın adına ve halkla beraber kullanmak yönetmek zorunda olduğunu anlayacaktır …

2. Kamulaştırılacak diyenler bunu Ky ye fısıldayan dedikodu çıkaranlar bu tür haberlere asla itibar etmeyiniz kaynak sosyal medya bu tarz sosyal medya yakanları kurumlara ve devlete zarar verir hee ben devletçi değilim , yerelleşen merkezi olmayan bağımsızlıkçı idari yapılanmaya inanırım mutlaka merkezi devlete itibar etmem diyebilirim ancak dünya halkları o olgunluğa ve elişmşşliğe sahip değillerse , o olgunluğa gelene kadar devlet =halk mantığı kamu kurumlarına ve bankalara sahip çıkmak durumundayız kurumlara ve insanlarına iyi davranmalıyız …

3. İş bankasının kamulaştırılması ihtimali hisselerin devri …vb bence sıfırdır Tam sıfır !!!! bunu dile getirenlere rastlıyoruz darbe olacak diyenlere iç savaş çıkacak dolar 50 tl -100 olacak diyenlere rastlıyoruz ….

de tümü bozguncular bir yanlış anlaşılma olmasın memlekette bu tarz haince yorumlar yapılmaktadır ,

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    İş bankasının kamulaştırılması ihtimali hisselerin devri …vb bence sıfırdır Tam sıfır !!!! bunu dile getirenlere rastlıyoruz darbe olacak diyenlere iç savaş çıkacak dolar 50 tl -100 olacak diyenlere rastlıyoruz ….

de tümü bozguncular bir yanlış anlaşılma olmasın memlekette bu tarz haince yorumlar yapılmaktadır ,
    işbankası'na bir şey olmaz kamulaştırma yapılacak vb. söylemler tehlikelidir ve böyle bir şey yapıldığında karşı tarafın iradesi ,mal mülkü yok sayılmış olur . Hayal yerine gerçeklere bakmak en doğrusudur.

5. İş bankası tabanı BOZAR VE BU OYUNU da boza inşallah bugün alım emrimle ..

Yurtdışı kaynaklı fetöcü iddialar yine borsamızı zehirledi 20 sene fetöcü cemaatçilerle ve aşırı Türk düşmanlarıyla tüm dünyada mücadele ettim uğraştım inanın meydanı onlara bırakmamak lazım …

İş bankası şahlanmalı zirvelere uçmalı yeter artık bu bir holding siyasetle uzaktan yakından aşırı bir ilişkisi de olmamış tertemiz bir örnek kurum burası !!!

6. Tabanı BOZDUK MU DUAMIZ HAYIRLI OLSUN ARKADAŞLAR 11.35 alım emrim de gelmiş şükürler olsun bereketli olsun herkese

7. Ekibinizde 1 tane benim ayarımda birisi yok demek ki.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Birde nedense her operasyonun içinde veya başrolünde nedense bu Akbank hissesi oluyor.

Kur krizinde
    Makdere olayında
    Bu hareketlilikte

say say bitmez her işin içinde varlar

Sayfa 181/630 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz