Sayfa 182/964 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by osmanbey Yazıyı Oku
    keşke hiç bulaşmasaymışın kardeş
    Yo yooo tam zamani bence. Bakin borsayla hasir nesir birisiniz ama yeterince tecrube sahibi degilsiniz sanirim. Borsa da bazen hic beklemedigin seyler bir anda olu verir Hem sirket simdi daha guclu bence. Herseyi duzeltecegiz dediler ve bir bir adimlar geliyor. Cagri bizim belimizi buken bi sorun dediler onu bile nakavt etttiler. Bundan sonrasini hayal bile edemiyorum. Belki de siz yillarin verdigi psikolojiyle objektif bakamiyorsunuz. Bence simdi tam zamani. Bundan sonraki sureci kafamda canlandirdigimda dogru yatirim yaptigima daha cok inaniyorum. Tabi bunlar sadece tahminlerim borsa boyle bir sey zaten. Yatirim tavsiyesi degildir.

2.  Alıntı Originally Posted by simsar Yazıyı Oku
    hala spk diyenler var. ulen 4 yıldır yatırımcıyı ezen spk.
    kardeş spk diyenler var demişsin ben kızdığım için spk diyorum bizlerin hayallerini çaldığı için spk diyorum patronlardan biter verdiği haberlerle yatırımcıları batırdı diye spk diyorum bir başka şirket yada kişiler spk nın yaptığını yapsa dünya ceza keserler kendileri yapınca da bir ceza almaları için spk diyorum ha iyi anlamda daha spk ile görüşelim yok faydası olur bilmem ne demiyorum bizi kucağa oturtan kurumla anca mahkemede görüşürüm ama şuan mahkeme işi olmaz dedi frecell hoca siz böyle imalı yazınca kafam karıştı sizce ne olur bundan sonra

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Arkadaslar biz SPK ile hukuki sureci konusmak istiyoruz zaten yazi ile de istediklerimiz var. Yani biz bilgi edinme hakkimizi kullanacagiz eger gorusebilirsek SPK da bilgi edinme kanunu cercevesinde bilgi verecektir.

Biz de buna gora hareket plani belirleyecegiz.

300 yatirimci ile bugune kadar basin, siyasi ve hukuki haklarimizi kullandik. Spk nin mahkemelere fiyat hesaplamasindan tutun bize bilgi edinme kapsaminda verdigi cevaplarin hepsi arsivimizde.

Bodrum otelinin icradan satilacagini kimin alacagini bile spk ya defalarca yazdik. Kanit istediler... Hatta basinda bile cikmisti Spk kanit istiyor diye. Dedigimiz sirket alinca ayni gun spk kurulu topladi ve suc duyurusunda bulundu.

Buna benzer cok fazla yazi yazdik ve maalesef spk nin cevaplari ve hamleleri hep gec kaldi. Onun icin ne kadar bu surecte SPK bir tarafsa, hakim ortak diger tarafsa biz kylerde magdur olarak bir tarafiz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hocam spk ile daha ne görüşülecek allah aşkına 4 senedir bizleri bitirdi adam gibi yatırımcıların yanında olmadı verdiği kararlar hep bize zarar verdi üçkağıtçı patronlardan daha fazla çalıştı bizi bir dahamı kucağa otursun bir 4 yıl dahamı bekletsin açalım dava varsa yolu çeksinler cezalarını allah belalarını versin

4.  Alıntı Originally Posted by kervanzede Yazıyı Oku
    Yo yooo tam zamani bence. Bakin borsayla hasir nesir birisiniz ama yeterince tecrube sahibi degilsiniz sanirim. Borsa da bazen hic beklemedigin seyler bir anda olu verir Hem sirket simdi daha guclu bence. Herseyi duzeltecegiz dediler ve bir bir adimlar geliyor. Cagri bizim belimizi buken bi sorun dediler onu bile nakavt etttiler. Bundan sonrasini hayal bile edemiyorum. Belki de siz yillarin verdigi psikolojiyle objektif bakamiyorsunuz. Bence simdi tam zamani. Bundan sonraki sureci kafamda canlandirdigimda dogru yatirim yaptigima daha cok inaniyorum. Tabi bunlar sadece tahminlerim borsa boyle bir sey zaten. Yatirim tavsiyesi degildir.
    haklı olabilirsin kardeş dedeğin gibi biz sağlıklı bakamıyor olabiliriz sürece ama dört yıldır biz her tam zamanı dediğimizde bizi sağolsun spk kucağa oturttu şimdi kafam karışık benimde kimi diyor uçacak kimi diyor volbor gibi batacak ben batacağına inanmıyorum ama yinede döt korkusu oluyor

5. volbor kardeş sana çok küfür ettim her yazını okuyunca allah var hak ediyorsun da ama bazen diyorum 2 sene önce satıp çıkaydım 50 den bu eziyeti çekmeyeydim o zaman 40 defa dedin gözaltı kot dışı papağan gibi derler ya birşeyi kırk defa söylersen olur diye sen baykuş gibisin be kardeş şimdi sana da soracam ne olacak diye kot dşı diyeceksin onun dışanda söyleyeceğin başka birşey yokmu şirket belki düze çıkar sahiplei belki iyi niyetlilerdir onlarda hep spk dan dertli idi çağrı olayı kalktığına göre belki 5 yılın en fiyatına getirirler olamazmı volbor kardeş

6. nasıl kot dışına çıksın bu hisse. varlıkları borçlarını 10 kere öder. zeynep hnm.ın hisseleri ne olacak bakam.
    mango.mu bu. ben anlamirem bu işlerden.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

7. sıcak havalarda üşüyorum demek olmaz
    sıcak havada limonatanın (benim açımdan, bi başkası coca cola diyebilir) soğuk havada çorbanın (bi başkası sıcak çay diyebilir) kıymeti başkadır.Not: niye sıcak çay dedim çünkü piyasada soğuk çay da var. öf deme oh de lipton iç oh de.

soru? hayatımızı nelere göre dizayn ederiz? cevap) ihtiyaçlara göre...
    örnek: çölün ortasındasın 3 gün geçmiş , 1 bardak su mu daha kıymetlidir senin için yoksa 1 çanta dolusu altın mı? cevap SU
    kimse 1 canta dolusu parayı alır su satın alırım varil varil demesin, espri yapmasın, artan paraylada KERVAN alırım diye espriye devam etmesin. bu espriyi yapmış bulunmaktayım.

şimdi neymış bizim için öncelikli olan o andaki ihtiyaçlardır
    bi başka örnek, öğrenciyim istanbulda aksarayda geziyoruz neyse afedersin çişimiz geldi ..girdik WC ye o zaman için 5 TL para istedi adam..5TL o zaman için ekmek arası adana dürüm ve ayran parası çok zoruma gitti..Ama ihtiyaç ...işte...bizi hayatımızda yön veren ihtiyaçlarımız..aranızdan kimse tuvaletimi ağacın dibine yapardım falan diye espri yapmasın, ben yapamıyorum.Ve istanbulda malesef bir bayanın bunu sokak ortasında yaptığını görünce ŞOK olmuştum.. Neyse ben 5 TL yi ozaman için vermiştim..

şimdi soru? kervan açısından? kervanın mevcut sorunlarından ÇAĞRI yükümlülüğü şirket açısından herne kadar hukuki süreç devam etsede kalkmış gözüküyor. Şimdi birçok sorunu varda ama ÇAĞRIDAN başka diğer BABA sorunu neydi? BANKALARA OLAN BORÇLAR mega Varlığa olan BORÇ.(ödeyemezse BODRUM oteline VEDA edicez) bu ayın sonunda süre doluyor. Öderlerse veya anlaşırlarsa Bodrum OTEL geri dönebilir. ÖZETLE SORUN NE:BORÇLAR

İHTİYAÇ NE: PARA LAZIM... bursada arazi sattılar falan yavaş yavaş PARA kaynak temin etmeye başladılar.

o zaman PARA nasıl bulacaklar? sorusuna yanıt aramalıyızz... adamlar genel kurul yapacaklar öyle gözüküyor.Genel kurulda alacakları kararlar önemli olabilir..

mango gıda dan bahseden olmuş...mango gıdayı bilirim.çok iyi bilirim. MAngo gıda da gayrımenkul yönünden şirketin pek bir varlığı yoktu. kervanla mukayese dahi edilmez. Sadece 1 oteli LARA borçlara bedel. ama ben oteller yerine tekstil fabrikalarını ve arsalarını satmaya devam edebileceklerini düşünüyorum. AMA SATARLAR DİYEMEM.

Parayı nasıl bulurlar? İHTİYAÇ ANALİZİ YAPTIK... bu sorunun cevabını kendinize sorun. Bu 7 otel + diğer arsalar , AREALE olan borca feda edilir mi? Hisselerden blokeler kalkınca yeniden kredi bulmaya çalışabilirler mi? Yeniden kredi bulmaları için gözaltından çıkmaları lazım.

Ben hiç bir zaman alın demem satında demem.. herkes kendi kararını kendi versin. 4 yıl bekleyen mi ararsın 5 yıl bekleyen mi ararsın. belki daha fazla...milletin canı yanmış... Nereye gidiyoruz? bence birçok yatırımcının az veya çok dikkatini çekiyor...

Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by selamunaleykum Yazıyı Oku
    sıcak havalarda üşüyorum demek olmaz
    sıcak havada limonatanın (benim açımdan, bi başkası coca cola diyebilir) soğuk havada çorbanın (bi başkası sıcak çay diyebilir) kıymeti başkadır.Not: niye sıcak çay dedim çünkü piyasada soğuk çay da var. öf deme oh de lipton iç oh de.

soru? hayatımızı nelere göre dizayn ederiz? cevap) ihtiyaçlara göre...
    örnek: çölün ortasındasın 3 gün geçmiş , 1 bardak su mu daha kıymetlidir senin için yoksa 1 çanta dolusu altın mı? cevap SU
    kimse 1 canta dolusu parayı alır su satın alırım varil varil demesin, espri yapmasın, artan paraylada KERVAN alırım diye espriye devam etmesin. bu espriyi yapmış bulunmaktayım.

şimdi neymış bizim için öncelikli olan o andaki ihtiyaçlardır
    bi başka örnek, öğrenciyim istanbulda aksarayda geziyoruz neyse afedersin çişimiz geldi ..girdik WC ye o zaman için 5 TL para istedi adam..5TL o zaman için ekmek arası adana dürüm ve ayran parası çok zoruma gitti..Ama ihtiyaç ...işte...bizi hayatımızda yön veren ihtiyaçlarımız..aranızdan kimse tuvaletimi ağacın dibine yapardım falan diye espri yapmasın, ben yapamıyorum.Ve istanbulda malesef bir bayanın bunu sokak ortasında yaptığını görünce ŞOK olmuştum.. Neyse ben 5 TL yi ozaman için vermiştim..

şimdi soru? kervan açısından? kervanın mevcut sorunlarından ÇAĞRI yükümlülüğü şirket açısından herne kadar hukuki süreç devam etsede kalkmış gözüküyor. Şimdi birçok sorunu varda ama ÇAĞRIDAN başka diğer BABA sorunu neydi? BANKALARA OLAN BORÇLAR mega Varlığa olan BORÇ.(ödeyemezse BODRUM oteline VEDA edicez) bu ayın sonunda süre doluyor. Öderlerse veya anlaşırlarsa Bodrum OTEL geri dönebilir. ÖZETLE SORUN NE:BORÇLAR

İHTİYAÇ NE: PARA LAZIM... bursada arazi sattılar falan yavaş yavaş PARA kaynak temin etmeye başladılar.

o zaman PARA nasıl bulacaklar? sorusuna yanıt aramalıyızz... adamlar genel kurul yapacaklar öyle gözüküyor.Genel kurulda alacakları kararlar önemli olabilir..

mango gıda dan bahseden olmuş...mango gıdayı bilirim.çok iyi bilirim. MAngo gıda da gayrımenkul yönünden şirketin pek bir varlığı yoktu. kervanla mukayese dahi edilmez. Sadece 1 oteli LARA borçlara bedel. ama ben oteller yerine tekstil fabrikalarını ve arsalarını satmaya devam edebileceklerini düşünüyorum. AMA SATARLAR DİYEMEM.

Parayı nasıl bulurlar? İHTİYAÇ ANALİZİ YAPTIK... bu sorunun cevabını kendinize sorun. Bu 7 otel + diğer arsalar , AREALE olan borca feda edilir mi? Hisselerden blokeler kalkınca yeniden kredi bulmaya çalışabilirler mi? Yeniden kredi bulmaları için gözaltından çıkmaları lazım.

Ben hiç bir zaman alın demem satında demem.. herkes kendi kararını kendi versin. 4 yıl bekleyen mi ararsın 5 yıl bekleyen mi ararsın. belki daha fazla...milletin canı yanmış... Nereye gidiyoruz? bence birçok yatırımcının az veya çok dikkatini çekiyor...

Yatırım tavsiyesi değildir.
    BUNLAR hisselerdeki bloke çözülmeden genel kurul yapmazlar.o kadar saf olmayalım

kayyuma şirin gözükmek için bak ben genel kurul çabasındayım görüntüsüdür

çoğunluk sağlıyamıyacağını biliyorlar genel kurulda azınlık olmak işlerine gelirmi

Sayfa 182/964 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •