Sayfa 182/1002 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu forumda hisse alımı için tavsiye edilmez,ama biz yardımcı olmaya çalışıyoruz,doymuş hisselerde uyarıyoruz işte o zaman ukala çoğalıyor seni şikayet edeceğiz diye,ne halleri varsa görsünler,zaten çoğu topikler boş,karınca kararınca faydamız olsun diye çalışıyoruz burada,artık hisse topiklerinde yokum,yazışmalarımı ayni rumuzlan veya değişik rumuzumalan başka netlerde paylaşım yapacağım
    Sn refaba; O size sataşanlar,Borsada ki parasına, 4 kuruşa 1 kuruş ekleyemeyen beceriksiz,çaylak,yeni yetme,ukala ,kıskanç kişiler olabilir..Yoksa.Yol gösteren,tecrübesini paylaşan bir insan ne diye şikayet edilir.?..
    SPK nın kendisi zaten Çürümüş ,Kokuşmuş...Gitsinler,Borsaya giren insanları ,Şirket patronlarına yem eden, SPK yönetimini Şikayet etsinler nereye edeceklerse..!..Siz yazılarınıza,yorumlarınıza bu forumda devam edin..Okumak görmek istemeyen başka yerlerde takılsın.. Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Dün Dünya değiştirseydim, bu herifin varlığından bile bîhaber olacaktım, sayenizde bilgilendik.
    Öğrenmenin yaşı olmaz ama bu herifi bilmeden ne güzel günler yaşamışsınız, herkes sizin gibi şanslı olmuyor.

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu forumda hisse alımı için tavsiye edilmez,ama biz yardımcı olmaya çalışıyoruz,doymuş hisselerde uyarıyoruz işte o zaman ukala çoğalıyor seni şikayet edeceğiz diye,ne halleri varsa görsünler,zaten çoğu topikler boş,karınca kararınca faydamız olsun diye çalışıyoruz burada,artık hisse topiklerinde yokum,yazışmalarımı ayni rumuzlan veya değişik rumuzumalan başka netlerde paylaşım yapacağım
    Sayın refaba, sizi tanımadan bilmeden yazan yeniyetmelere siz bakmayın. Hem kendileri bir şey bilmez hem de bilen birisini çekemeyio saldırırlar.

4. Yaklaşık iki üç hafta yoktum amma yazı yazılmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,025
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Siz devam edin,fayiz alıyoruz. Biz bize yeteriz

Kamu bankaları en az $500 milyon sattı.

Kaynak: Bloomberg

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Siz devam edin,fayiz alıyoruz. Biz bize yeteriz
    Feyz, feyz, feyz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kamu bankaları en az $500 milyon sattı.

Kaynak: Bloomberg
    Ohooo... Öğlenki haber, camdan bakarsanız havanın karardığını görürsünüz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 182/1002 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •