Sayfa 182/253 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232 ... SonSon
Arama sonucu : 2021 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1. bryat tavana yapışırsa bu da zorlar mı acaba
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Borusan hadi kim tutar seni,asla yatırım tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Borusan hadi kim tutar seni,asla yatırım tavsiyesi değildir...
    spekettin efendi tutar kim tutacak dün gidemeyen hissenin içine tüküreyim dedim boşalttım spekettin efendi koynuna alıp sıcacık yatsın gari.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. kaptan gelen haber, yurtdışında kurulu şirkete ait hisseler yine şirketin ortaklarından hanımefendilere geçmiş şirket olarak değil kişi olarak sahiplenmişler.. daha önce mutlaka devletin sağladığı fırsatlardan istifade emek amacıyla kurdukları şirkete ait hisseler devletin sunduğu daha karlı başka bir amaç için kişilerin üzerine eçmiş, hayırlı olsun...

5. zor zamanlar sabırların zorlandığı saatler, ters psikoloji bütün hisselerde tahtacıların uyguladığı taktik, koza grupta aynısını yaptılar ipeke kozaa giderken kozalı tuttular milleet ipek kozaa ya geçti şimdi kozalı götürüyorlar...bryatı götürdüler brsandaki dikkatleri bryata çektiler ya benzer hareketin yarısını dahi brsan yapamaz mı..çok önemli birleşme-ortaklık-satış-ihale- bildiğimiz üretimin yanında yeni ürün üretimi gibi bir haber beklemeye devam

6. bir kıpırdanma var ya devamı gelir ya da yüklü alan bir yatırımcı var yukardan maliyetlendirmek için yükseltiyor haydi güzel haberleri gönder artık

7. abisinin fiyatının 4 e biri olsa bazıları için kafidir...benim içinse 500 uyar...hadi lan patron sür bakalım eşşeği
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

8.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    abisinin fiyatının 4 e biri olsa bazıları için kafidir...benim içinse 500 uyar...hadi lan patron sür bakalım eşşeği
    Cengiz abi hoş geldin. Bu dediğin hükümet değişmeden zor. Hükümet değişirse Borusan’ın önü sonsuza kadar açılır.

Sayfa 182/253 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •