Onemli Gunler Banner
Sayfa 184/560 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 4477 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Wanamaker yerine yeni bir guard alacakmiyiz?

Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    Wanamaker yerine yeni bir guard alacakmiyiz?
    daçkadaki diğer oyuncuyu almalıyız
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

wilwaken mı idi adı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

hahahhahahahah

daha tek top oynamadan eleştiyi başlamış millet

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    wilwaken mı idi adı
    evet baskan, biliyorum onu. iyi oyuncu. umarim olur, olmazda da kesin bir guard almaliyiz.

ayrica takimdan ayrilan baska oyuncu yok galiba dimi?

evet baskan, biliyorum onu. iyi oyuncu. umarim olur, olmazda da kesin bir guard almaliyiz.

ayrica takimdan ayrilan baska oyuncu yok galiba dimi?
    daha duyurmadılar ama barış falan yollanacaktır gençlerde sürekli oynayabilecekleri takımlara kiralanabilir. birde melihi yollayacaklar hissine sahibim

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    daha duyurmadılar ama barış falan yollanacaktır gençlerde sürekli oynayabilecekleri takımlara kiralanabilir. birde melihi yollayacaklar hissine sahibim
    melih giderse uzulurum. kaptan sonucta vede sorunsuz/problemsiz bir oyuncu gibi. yonetim ile bir sorunu yoksa kalmasini isterim.

melih giderse uzulurum. kaptan sonucta vede sorunsuz/problemsiz bir oyuncu gibi. yonetim ile bir sorunu yoksa kalmasini isterim.
    yönetimle yok ama babası kaşıdı obrodoviçide sıkıntıya soktu. gerçi melih yalanladı ama obra kızmışsa siler

Sayfa 184/560 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •