Sayfa 184/1002 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: Viop - XVI

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    alınan malzeme ya da dezenfektan diyelim Crystalin...piyasadaki en kaliteli ve alkolsüz dezenfektan...piyasa fiyatının yarısına almış adam ama troller korkunç...iftirada sınır tanımıyorlar...ama sorarsan dillerinden Allah peygamber düşmez...

bak rastgele 5 lt lik olanın fiyatını koyuyorum buraya...870 tl...

* Crystalin Mikropları öldürmede çok hızlı ve çok etkilidir. Bilinen hastalık yapıcı Bakterileri, Mantarları ve Virüsleri 12 sn- 18 sn. içerisinde 4 farklı noktasından etkileyerek parçalar.

https://www.nhpmarket.com/crystalin-...yABEgITgPD_BwE
    Bu şekilde kasıtlı karalamalar muhatabının yücelmesini sağlar.

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Karantina süresi 1 ay olursa,Çoğunluk iş yerleri,Cumartesi-pazar+bayram seyran,tatil günlerini çıkarsak, zaten 240 gün çalışıyor,bu iş yerleri,karantina sebebi ile 210 gün çalışacak,bu telafi edilebilir.(kira gideri yok ve devlet desteği alacak)
    Sezonluk iş yapanların durumu biraz düşündürürcü.
    kira desteği sanmıyorum. öyle olsa şuan zaten kiralarını alırlardı dükkanı olanlar alamıyoruz diyor.

kiradan çok çalışan işinden olanlar önemli bir iki ay kira idare edilebilir durum sonradan 12 aya bölersin ekleme yaparak vs bir şekilde çözülür kira meselesi.

bu sene sezon işi yaş yabancı gelmez bana göre. ama yerli gelir yine gelebilirse o da yollar açılırsa.

şuan neyin ne olacağı aşırı belirsiz.

bugün haber vardı haziran veya temmuza kadar limonu bile izinli ihraç ürünü olarak belirlemiş.

bu süre uzayacak sanki.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,677
    Berat kandilimiz mubarek, dualarımız kabul olsun.

Bear_Bull
    @BearBull26

4. Viop - XVI

Bugünün viop pastası. Yukarda veren varmı göremedim ben yinede paylaşayım. Teb long açmış ama maliyeti çok yüksekte. Maliyeti 112.136 görünüyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gidişat uzun süredir belli.. bu grafikte de dunya gelişmekte olan ülkeler vs TR karşılaştırması var.. kişi başına gelir..

negatif ayrışma son 7-8 yıldır net görülüyor..

aynı süreçte işşizlik 6-7 milyona dayandı.. yatırımlar verimli olmayan alanlarda yapıldı.. ve 17 yılda kümüle sorunlar birikti.. yani tek bir yılda anlaşılamayacak bazı ısrarlı yanlışlar 17 yıl boyunca sürekli yapılınca bugünkü enkaz görüntüsü ortaya çıktı ekonomide..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6. bu sene aılenızı alıp tatıle gıder mısınız........bu iş temmuzda bıtse.........ben
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Benim dükkan kiracısından örnek vereyim. dükkanda 5.6 işçisi çalışıyordu cam ayna işi yapıyor. dükkanı açmassa o işçiler napacak. zor yani.
    zaten krizdeydik corona kötü yerden vurdu tamda zamanında.

hayırlısı bakalım
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

8.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku

Bugünün viop pastası. Yukarda veren varmı göremedim ben yinede paylaşayım. Teb long açmış ama maliyeti çok yüksekte. Maliyeti 112.136 görünüyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    kotancı sagoll
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Sayfa 184/1002 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •