Sayfa 184/245 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234 ... SonSon
Arama sonucu : 1960 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: GBPUSD (Cable)

Altın 1982.. Emareler düşecek diyor..Ama sonra da çıkacak..

Benim icin tatsız bir gündü. Disari cikip kafa dagittigim halde.. İnsallah depresyona girmem..

Ama birilerinin mutlu olmasına çok sevindim..

Tatlı rüyalar herkese

Ruyanizda Cem Yılmaz'i görürsünüz insallah..

Anlamı çok guzel

Ben de fantastik bir rüya görmeyi çok istiyorum..

Sevgiler..

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Altın Arzusu..

Nasıl? Yok biraz farklı şeyler çağrıştırıyor..

Altın Pranga..

Nasil? Yani biraz bağımlıyız ya fx e..
    Come Mine With Me - içlerinden en orijinali.

Vaktiyle TR 'de Yemekteyiz diye bir yarışma vardı. Bugünlerde de var ama show halini almış iyice, oyüzden bugünkülerden bahsetmiyorum.

O yarışmanın orjinali İngiltere'de "Come Dine With Me" idi. Denk geldikçe izliyordum. Ordan esinlendim
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
    Yeni uyandım, çalışmaya başlicam. Sabahki antrenman için de gitmemek için izin aldım. Çılgınlar gibi çalışacam.

Saat 5 falan şu anda, sabah ezanı daha demin okundu.

Bu saatlerde uyanmak bir tuhaf mutluluk veriyor. Tam açıklamasını bilmiyorum.

Belki de insanlık tarihi boyunca güneşe endeksli yaşamış olmamızdandır. Sonuçta antik çağlarda, hele hele ateş bulunmadan önce, hava kararınca pek yapacak bir şeyi kalmıyordu insanların. Ve belki de böyle evrimleştik. Buradan atalarıma selam olsun.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
    GBPUSD - D1

Parite güzel bir yerde kapattı günlük mumu. Biraz daha yukarıda, yani günün zirvesinde kapatsa harika olacaktı. Kader...

Ben de uyanır uyanmaz yeni bir tane daha SELL işlemi açtım. Buradan bir tane aşağı yönde darbe bekliyorum. İki tane grafiğim var hedef belirlemek anlamında ama ben şunu baz alıcam:

Ne olur ne olmaz diye, buradan yukarı dönebilir diye bekleyen BUY Emrimi de yerleştirdim.

Yani yarın XXXUSD pariteleinde bir son düşüş olmalı.

Altın 1974 görmüş dün, 1971'e dokunmalıydı. Sanırım bu kehanet yarın gerçekleşecek. Hem Dore 'de benzer seviyeleri bekliyor.

REM ile Hedef makul olmadığından Altında herhangi işlem açmıyorum.

Saygılar

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
     Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    GBPUSD - D1

Parite güzel bir yerde kapattı günlük mumu. Biraz daha yukarıda, yani günün zirvesinde kapatsa harika olacaktı. Kader...

Ben de uyanır uyanmaz yeni bir tane daha SELL işlemi açtım. Buradan bir tane aşağı yönde darbe bekliyorum. İki tane grafiğim var hedef belirlemek anlamında ama ben şunu baz alıcam:

Ne olur ne olmaz diye, buradan yukarı dönebilir diye bekleyen BUY Emrimi de yerleştirdim.

Yani yarın XXXUSD pariteleinde bir son düşüş olmalı.

Altın 1974 görmüş dün, 1971'e dokunmalıydı. Sanırım bu kehanet yarın gerçekleşecek. Hem Dore 'de benzer seviyeleri bekliyor.

REM ile Hedef makul olmadığından Altında herhangi işlem açmıyorum.

Saygılar
    Beklediğim düşüş başladı, ama şu anda mühim bir Destek Seviyesinin hemen üstünde bekliyor. Bu destek seviyesi kırılırsa hedefin gerçekleşmesi %90 ihtimalle varır. Ama kırılmaması durumunda Parite yukarı döner ve işlem stop olur.

Zaman her şeyi gösterecek

15:30 da.. Fight Clupta yerinizi alınız

https://www.instagram.com/reel/CpOzH...M1YmI2Ng%3D%3D

Sayfa 184/245 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz