Sayfa 185/651 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. patron satış yaptı deniliyordu kapa herhangi bir haberi düştü mü ?? yoksa tamamen zan mıydı ??

ben bu güzel bilançoyla 2,00 ları ilk etapta göreceğimizi sanıyordum...ama ne yazık ki olmadı...böyle yapmadı ve galiba çift dip yapmaya iniyor....her çıkışın en dibindeki formasyona baktığınızda muhakak bir çift dip görürsünüz...bu çift dip seviyesi 1,50-55 veya 1,44 seviyeleri olabilir diye düşünüyorum...ne kadar aşağı çekerse ,olası çıkışı o kadar sert olacaktır..yay misali gerildikçe daha hızlı yukarı atılacağını düşünüyorum...

şu anda bir çok hissenin bir gözü endekstedir....endeksin düşüşü duracağı kanaati oluştuğu anda bir çok hisse gibi gentaşın da çok güzel bir tepki vermesini bekliyorum..gentaşın endeksten daha iyi bir performans sergilemesini bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Yıllardır şirketi baskiladi bir kaç kişi bu ciro artışı ve karla istedikleri kadar set koysunlar hisseye elindeki hisseleri kaybedecekler benim anlamadığım elinde okadar hisse var neden çıkmasını istemiyorlar gentasin demekki çok aç gözlü bunlar kimse kazanmasını ben kazanayim istiyor bunlar pirince giderken ellerindeki bulgurdan olacaklar ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ben yeni takip etmeye başladım . bence önce şu gap ı dolduracak. piyasada sıkıntı olmazsa yön yukarı sanki YTD

4. Erbosanı hatırlattı bu senet ..Uzun süre değerinin altında işlem görmüştü..
    Tamamen sahip olana kadar çok iniş çıkış yaparlar..
    Borcu olmayan hisse şu karlılığıyla en az 3 olmalı....
    ...yatırım tavsiyesi değildir,...

5.  Alıntı Originally Posted by Frk Yazıyı Oku
    ben yeni takip etmeye başladım . bence önce şu gap ı dolduracak. piyasada sıkıntı olmazsa yön yukarı sanki YTD
    1,44 ten 1,52 ye kadar oldukça da büyük bir gap var...açıkçası bu güzel bilançonun sihrine kapılarak alımlarımızı yapmıştık...bu gapın dolma ihtimalini hiç aklımıza getirmemiştik...borsada herşey mümkündür doldurmak isterse de doldurabilir...zaten dik yukarı çıkacak düşüncemiz gerçekleşmediğine göre aşağılarda bir yerde dip çalışması yapacak demektir...1,44 gapını da doldurduktan sonra daha aşağılara ineceğine hiç ihtimal vermiyorum...en fazla yapacağı adilik gapı doldurması olacak diye tahmin ediyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by kreon Yazıyı Oku
    Erbosanı hatırlattı bu senet ..Uzun süre değerinin altında işlem görmüştü..
    Tamamen sahip olana kadar çok iniş çıkış yaparlar..
    Borcu olmayan hisse şu karlılığıyla en az 3 olmalı....
    ...yatırım tavsiyesi değildir,...
    bizim de aklımız ve bilgimiz bu hissenin 3 tl civarlarında olması gerektiğini söylüyor...ama şu anda gözlerimiz 1,53 fiyatını görüyor... şu düzeltme işlerini bitirdikten sonra güzel çıkacağına inanıyorum...bu hisseyi keşfeden temel analizlerin bu hisseyi ellerinden kaçırmaları mümkün değildir...sonra bir gün fiyatını 3 lerde gördüğümüzde bu günleri hatırlayacağız...

7. eski düzene geri döndük patron 1 milyon lot alım yazdı alt kademeleri doldurdu. hisseleri geri verin diyor. yabancı alımı gelirse bişeyler olur o da şu ortamda zor gibi görünüyor davadan ötürü borsanın durumu malum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    soyle 50-60 milyon tlsi olan birisi gelse de şu garantiye birşeyler yapsa..

Sayfa 185/651 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •