Sayfa 185/504 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 4031 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Kardeşimiz belli ki astrologlara dadanmış birisi 5 nisanda bir salgın dalgası bekliyordu !
    ordan şeeettirmiştir ?
    Savaşı durdurmanın tek yolu , bütün dünyayı meşgul edecek bir salgın.

Savaş çıkarsa, dünya yerle bir olacak.

Sadece önsezi
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Türk İlaç'ın bilançosu rezil gelmiş

37 milyon kar gelmiş , piyasa değeri 1.65 milyar ₺.
    Fk: 44 ve Pddd : 5.5

yahu biz 140-160 arası kar bekliyoruz, 850 milyona işlem görüyoruz.

Bir de Trilc hareket edecekte bizim paşa da ona uyacak. ne rezil borsa be

"yatırım tavsiyesi değildir"
    Tahtamıza 100 milyon USD koyacak bir babayiğit aranıyor. Yabancı için bedava bur rakam bu. Avrupa'da 100 milyon USD seferinde kaç şirket yolda 10 milyon USD kazanıyor?

10 senede kendini amorti eden kaç şirket var dünya da? Kaç sektör var?

Bu tahtanın oluşu benim hesabıma göre 37 TL...

Hisse başı 5 lira kar açıkladığı gün , hisseyi kötüleyen herkes madara olacak
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Neden Nisan ?

Şimdide Nisan için mi hayal kurucaz reis !

Allah'ın affedecegi kişi , af dileyecek olan bu tahtada bariz manupule yapan sebep olanlar olsun bence
    Nisan da fabrika ile ilgili ve uluslararası bir Ortaklık haberi bekliyorum

Bilanço eğer umduğumuz gibi gelirse

Murat Güler'in elinden alırlar bu şirketi... Yedirmezler ona tek başına ekmek.

4.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku

Bilanço eğer umduğumuz gibi gelirse

Murat Güler'in elinden alırlar bu şirketi... Yedirmezler ona tek başına ekmek.
    Şimdiye kadar hangi yazdığın çıktı da şimdi ortaya çıkmış hiçbir dayanağı olmayan bir iddia ortaya atıp algı yapıyorsun? Bu söylediklerinin kaynağı nedir ? Hislerin mi ? Kimlerlerle ortaklık yapıyoruz.!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
     Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    .Hisse başı 5 lira kar açıkladığı gün , hisseyi kötüleyen herkes madara olacak
    Şohoo'nun yerine sen mi geldin hocam ? atmanın sonu yok
    şahooo geçen denedi, yemedi
    şimdi sıra sende mi ? 215 milyon bu şirketin kar açıklaması mümkünmü ? elini vicdanına koy"
    doğru dürüst yatırımcı bile kalmadı şurda, yazan yok şahoo insanları kışkırtmasa.. ne gerek var bunlara"yatırım tavsiyesi değildir"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
     Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    bunlar hikaye de bak başka bir şeyler duydum piyasada ?
    Bu Ümit artık Muratla çalışmak istemiyor diye birşeyler dönüyor. belki de a1 ile rta'nın yolları ayrılır ne dersin. herkes kendi işine
    şahoo murata söyle ümide dikkat etsin duyumdur yalandır belki ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Şohoo'nun yerine sen mi geldin hocam ? atmanın sonu yok
    şahooo geçen denedi, yemedi
    şimdi sıra sende mi ? 215 milyon bu şirketin kar açıklaması mümkünmü ? elini vicdanına koy"
    doğru dürüst yatırımcı bile kalmadı şurda, yazan yok şahoo insanları kışkırtmasa.. ne gerek var bunlara"yatırım tavsiyesi değildir"
    Yine bana sataşma var .. ıslah olmaz bir adamsın hayek..

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bunlar hikaye de bak başka bir şeyler duydum piyasada ?
    Bu Ümit artık Muratla çalışmak istemiyor diye birşeyler dönüyor. belki de a1 ile rta'nın yolları ayrılır ne dersin. herkes kendi işine
    şahoo murata söyle ümide dikkat etsin duyumdur yalandır belki ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler
    Bilmeyende murat guler ile aynı semtte oturuyorda duyum almış der. Seni gidi varoş seni. Çok merak ediyorum nerden duydun ? Ne farkın kaldı kulyutqr dan oda nisanda satılacak diyor kaynak göstermiyor. Sende umit ile qrqsi yok diyon kaynak gostermiyon

Sayfa 185/504 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •