Sayfa 186/1002 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Ben 1000 tl yatırdım 3-4 sene önce İng bankasına parayı yuttu 900 tl olarak hesaba geçti aradım şikayet ettim itiraz dilekçesi verdim sayım yapıldı diye bir temsilci eposta attı verilmiş olan bankamatikten 100 tl fazla çıkmadı diye ama ATM yanlış mı baktınız dedim başka atmlerde var dedim yok fazlalık çıkan hiç ATM yoktur diye kestirip attılar çöktüler bir tabi mavi itri min üstüne
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    TEB bankamatiğine kaptırdığım 5 bin tl. bugün öğlen hesabıma geçti. Perşembe den Salıya ancak bankamatiğin hesabını yapabilmişler. Buna da şükür, ya bir de öyle bir para bulunamadı deselerdi . Bir bardak soğuk su içerdik.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Parkta oturanları evine yollamalı
    Bizim burada geçen tanık oldum 3-4 teyze ellerinde poşetler parkta oturuyordu .

Bir tane polis geldi burası yasak lütfen kalkın burada mobeseler var işlem yapmak zorunda bırakmayın beni dedi

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    BJK şampiyonluğu verdi GS’ye
    Bu kadar sakatlığın aynı anda olması ve takımın oyunu soğutamaması.
    Maç 1-1 rakip 10 kişi sakin kalsa iş bugün bitmişti.

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ben 1000 tl yatırdım 3-4 sene önce İng bankasına parayı yuttu 900 tl olarak hesaba geçti aradım şikayet ettim itiraz dilekçesi verdim sayım yapıldı diye bir temsilci eposta attı verilmiş olan bankamatikten 100 tl fazla çıkmadı diye ama ATM yanlış mı baktınız dedim başka atmlerde var dedim yok fazlalık çıkan hiç ATM yoktur diye kestirip attılar çöktüler bir tabi mavi itri min üstüne
    Enpara bu gibi durumlarda hiç terso yapmıyor benim gördüğüm.

İki kere başıma geldi. İkincisi geçen sene kışın olmuştu. 400 küsür tl para kaldı bankamatikte. Parayı alır almaz arıza verdi. Hata bendeydi düzgün koymamıştım parayı. MT'yi aradım anında geçti söylediğim miktarı hesaba. Sordum tabi doğru söylediğimi nereden biliyorsunuz miktarı diye? Parayı önce veriyoruz kontrolünü sonra yapıyoruz dedi MT O zamanlar enpara'daki hesabın maşallahı vardı belki ondan rahat davranmıştır.

Which Countries Are Most Vulnerable?
    Table 1, which lists the largest 25 developing economies that together account for 85% of external debt in our 62-country sample, shows the final results of our framework. For each variable listed, we established thresholds that we believe are significant in segmenting different levels of vulnerability. These thresholds help us identify which countries have High, Moderate or Low vulnerability as it relates to each of the individual indicators included in the table. We also use a scorecard approach to aggregate these variables into an overall level of external debt vulnerability, the column furthest to the left. The intricacies of the scoring system are a bit complex, but in an effort to simplify, we adopted a color scheme to highlight High, Medium and Low vulnerability for each variable. Green represents "Low Vulnerability," yellow suggests "Moderate Vulnerability" and red suggests "High Vulnerability."

https://wellsfargo.bluematrix.com/li...d-f0e5a0f0ee78
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. bugun yenibosna bagcilar vs musterilerimi dolastim

dikkatimi cekti dukkanlarin alayinin kepengi ( beyaz esyacisi giyimcisi vs vs ) yarimdi.firinci musterime dedim neden boyle tum dukkanlar, abi gunlerdir boyle,hepsi acik ve satista yapiyorlar dedi..

Saka gibi yense resmen sampiyon olurdu

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Saka gibi yense resmen sampiyon olurdu
    Bu hafta gs den 3 eksik atarak yenerse şampiyon oluyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 186/1002 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •