Sayfa 187/439 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 3511 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Herkese selamlar, buraya yazıp en azından rahatlamak istiyorum.başta patronlar sonra kim geliyorsa Allah bize ne cektirdilerse misli misli çıkarsın inşallah...sabretmeye devam sermaye sahipleri birgün kaybedeceksiniz bu fakir fukaraya ya cektirdiklerinizi.herkese selam

2.  Alıntı Originally Posted by m.jordan Yazıyı Oku
    Herkese selamlar, buraya yazıp en azından rahatlamak istiyorum.başta patronlar sonra kim geliyorsa Allah bize ne cektirdilerse misli misli çıkarsın inşallah...sabretmeye devam sermaye sahipleri birgün kaybedeceksiniz bu fakir fukaraya ya cektirdiklerinizi.herkese selam
    Niye ağlıyorsun. Hisse 10 kat artmış ya malum. Bir de bana hisseyi kotuluyorsun diyorlar.

3. Düzgün konuş önce ağlamak demeyelim buna bu hissede en eskilerden biriyim ben eğer olarak eksideyiz niye inandığımız için gerçekten oyunlar oynanmasa bu halde olmaz bunun tepkisi benim yazdığım sence ederi şu anda ki fiyati mi

4. gecmiste paylarini hintlilere satan ortaklar tekrar genel kurulda ortaya cikti...ismail tulumen...bu tahta sandiginzidan cok daha toplu...yazik aptal gibi zaman harciyorlar bos yere...

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...ortak-15839033

5. Sıkmayasın canını ağabey, yaptık duamızı Elhamdülillah...

Herkese hayırlı Cumalar...

6. :wu: 82 cent. Bravo.
    Ytd.

7. Alan yok satanın a.q. misali ne alan ne de satan var. Gözaltı pazarındaki kağıtlarda bile daha çok işlem oluyor.

8. Allah belanı versin diyorum başkada bir şey demiyorum...

Sayfa 187/439 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •