Onemli Gunler Banner
Sayfa 187/749 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon
Arama sonucu : 5986 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

1.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    Diyelim iyi geldi bu sefer 3. ceyrek bahane edilip satilacak. Kotu geldi uzerinde baski artacak. Yani isin asli iyi de gelse kotu de gelse ralli ihtimali az. .
    Cuma'ya kadar gitse bence de daha iyi olacak. Bilanço muhtemelen iyi gelecektir. Önceden fiyatlarsa en azından belli bir marj kazanmış oluruz ilerleme anlamında. Cuma'ya kadar iyi olmazsa Cuma sonrası iyi olma ihtimali bana da daha düşük geliyor. Petrol fiyatıdır teminat meselesidir durumları değiştiren faktörler olabilir tabi ama bir değişiklik olmazsa şu anki hali ile bakınca Cuma'ya kadar gitti gitti yoksa daha bekletir gibi geliyor bana da. Bu gece santral mesaisi iyi gelse bari. Yarınki PTF bugünkü kadar yüksek değil. Yarın 14:00-20:00 arası çalışacak olabilir. İnşallah diyelim en azından.

2. Bugün işlem hacmi de çok düşüktü. Küçük alım satımlarla büyük fiyat hareketleri oluyordu. İyi bir haber gelse alış gelse fiyat yukarı gidecek belli ama alış gelmezse de alsan alınmaz satsan satılmaz öyle garip bir durum var gibiydi. Konunun uzmanı ortaklar daha iyi yorumlarlar.

Alıntı Originally Posted by €vrén Yazıyı Oku
    Bugün işlem hacmi de çok düşüktü. Küçük alım satımlarla büyük fiyat hareketleri oluyordu. İyi bir haber gelse alış gelse fiyat yukarı gidecek belli ama alış gelmezse de alsan alınmaz satsan satılmaz öyle garip bir durum var gibiydi. Konunun uzmanı ortaklar daha iyi yorumlarlar.
    8.19 8.01 arası muazzam bir marj bence.
    Benim fikrimde bilançodan sonra gideceği

4. Gitmek istese giderdi
    Bu endekste çoktan on u geçerdi.
    Gitmek istemiyor
    Bu sebeple çok bekletebilir
    Bu kadar enflasyon varken
    Uzun beklemek kar olmasa gerek

5.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    gelinen noktada borsadaki hisseler ortalama %2.7 kazandirmisken Trcas'in getirisi degil gun ici en yuksegi ile en dusugu arasındaki %2.2 lik marj muazzam olarak degerlendiriliyorsa oldukca cok da bir sey yazmaya gerek yok

6.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Neredeyse %2 guzel marj, hergun bu marjı yakalayanın hissenin yukselmesine ihtiyacı olmaz

7. Bilanço 9 agustosa kalmış, konsolide olmayanlar için zaten son gun)

https://twitter.com/brsyzgn/status/1...nRskPewBA&s=19

Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Neredeyse %2 guzel marj, hergun bu marjı yakalayanın hissenin yukselmesine ihtiyacı olmaz
    Tüm pörtföy çevrilebilse kesinlikle😂😂

Sayfa 187/749 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •