Sayfa 188/347 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 2770 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Bu cibiliyetsizlere hiç güvenmiyorum.... Emsalleri 4 hanelerde, bu sürüngen yerlerde!!!

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2. Hiçbirşey kaçırmadınız. Lanet olsun ne işim var benim burada psikolojisinde boş boş konuştu durdu.. Sanki adamı silah zoru ile canlı yayına çıkarmışlar...

Böbrek yatağı soru sorulmadı... Sermayeniz çok düşük, küçük yatırımcılarınızın mağdur olduğu, hissenizdeki hırsız ekip tarafından dolandırıldığı lafı sosyal medyada dolaşıyor, diye sormasını beklerdim... Tabi vereceği cevabı biliyoruz... Kem küm, serbest piyasa vs.vs.vs...Zırvalığı.
     Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    bu gün yoğundum ceo yu dinleyemedim
    pazartesi günkü mum bar gayet güzel tam bir marubozu oluşmuş sonraki 2 gün ise bildiğimiz gibi salı günü için bir gap var ama 3 liralık her gapı kapatacak diyede bir kural yok
    dünkü mum barı ise yukarı hareketi olurken baskılamışlar fitil yukarıda kalmıl fakat bu gün kü mum barı dünkü mum barda oluşan fitilin fake olduğunu gösteriyor

HAFTALIKLARDA İSE ŞU AN BİR İÇİ DOLU ÇOK GÜZEL YEŞİL BİR MUM BARIMIZ VAR UNUTMADAN HAFTA DAHA BİTMEDİ KEZA AYLIK İÇİNDE AYNI DİYEBİLİRİZ
    AYLIK TA İSE HAZİRAN TEMMUZ MUMLARI VE ŞUBAT MART MUMLARI DİP ÇALIŞMASI YAPMIŞ
    BU MUM BARLARI ALCAR IN ARALIK 2020 DEKİ MUM BARINDAN AŞAĞI SARKAMAMIŞ ÇÜNKÜ ALCAR IN TRENDİNDEKİ EN GÜZLÜ MUM BU MUM BARIYADI
    FAKAT HER ŞEY TAMAM İÇİMN ERKEN AYLIK OLARAK 350 VE ÜZERİ KAPATMALIYIZ VE BİR SONRAKİ HAFTALIK VE AYLIK MUM BARLARIN BUNU TEYİT ETMESİ GEREKİR

FAKAT BİR HABER HER ŞEYİ ALT ÜST EDER VE UMARIM O HABER UZUN ZAMANDAN BERİ BEKLEYEN ARKADAŞLARA DAHA HAYIRLI OLUR
    SAYGILAR
    YTD
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    bu gün yoğundum ceo yu dinleyemedim
    pazartesi günkü mum bar gayet güzel tam bir marubozu oluşmuş sonraki 2 gün ise bildiğimiz gibi salı günü için bir gap var ama 3 liralık her gapı kapatacak diyede bir kural yok
    dünkü mum barı ise yukarı hareketi olurken baskılamışlar fitil yukarıda kalmıl fakat bu gün kü mum barı dünkü mum barda oluşan fitilin fake olduğunu gösteriyor

HAFTALIKLARDA İSE ŞU AN BİR İÇİ DOLU ÇOK GÜZEL YEŞİL BİR MUM BARIMIZ VAR UNUTMADAN HAFTA DAHA BİTMEDİ KEZA AYLIK İÇİNDE AYNI DİYEBİLİRİZ
    AYLIK TA İSE HAZİRAN TEMMUZ MUMLARI VE ŞUBAT MART MUMLARI DİP ÇALIŞMASI YAPMIŞ
    BU MUM BARLARI ALCAR IN ARALIK 2020 DEKİ MUM BARINDAN AŞAĞI SARKAMAMIŞ ÇÜNKÜ ALCAR IN TRENDİNDEKİ EN GÜZLÜ MUM BU MUM BARIYADI
    FAKAT HER ŞEY TAMAM İÇİMN ERKEN AYLIK OLARAK 350 VE ÜZERİ KAPATMALIYIZ VE BİR SONRAKİ HAFTALIK VE AYLIK MUM BARLARIN BUNU TEYİT ETMESİ GEREKİR

FAKAT BİR HABER HER ŞEYİ ALT ÜST EDER VE UMARIM O HABER UZUN ZAMANDAN BERİ BEKLEYEN ARKADAŞLARA DAHA HAYIRLI OLUR
    SAYGILAR
    YTD
    sn.eliot katkılarınız için çok teşekkürler.

4. Aynen, bn de güvenemiyorum, yarin slir bugun verdigini ...
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Bu cibiliyetsizlere hiç güvenmiyorum.... Emsalleri 4 hanelerde, bu sürüngen yerlerde!!!

5. Alcar düşüyor kaybediyorlar😭 alcar yükseliyor gene kaybediyor 😭 alcar 235,10 dan 333.40 a gelmiş hem de her seviyeden sindire sindire alım satım imkanı verip harika paralar kazandırarak ama hala para kazanamamışlar alcar dün güzel bir sil süpür formasyonu ile yukarıya güzel bir çengel iğne iplik birde balta 😂😄çıkışı yapmış uyanıklara harika bir ters köşe de gol atmış helal sana alcar ne demiştik eğer paran rahat değilse alcar almakta satmakta bir pişmanlıktır. Kır şu 360 ı artık,😄😂😂😄 ..kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

6. Müthiş analizcinin birden türeme nedeni meydana çıktı....Arsızzzz

7. Ağa babana tasmanın sahibine söyle 1/2 sini 350 den teslim ettim. Aşağıda bekliyorum. Fazla bekletmeden 323 den (bugün için geçerli) geri versin... Anladığınız dilden oynuyoruz artık arsııızzzzz...Cibiliyetsizzz...

Sayfa 188/347 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •