Sayfa 19/232 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1856 madde; 145 - 152 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Hisse patronların satması bence oyun kerevitasta Turkcell'de sattı sahol de sattı ne oldu yukseliisi engelledi mi sadece oyun eğer yükselecekse yükselir kerevitas zaten tekniğine baktığımda son düşüş onay almaya benziyor kendi kişisel düşüncem zaten ky olarak en büyük hatamiz hisse düşerken 2 yıl bekleriz çıkışa geçtiğinde 2 ay bekleyemeyiz kendi kişisel düşüncelerim ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    %93u elinde olan kağıt göz altından çıkar mı zannetmem bence ileride kottan çıkar zaten beklenti de bu değil 97 sini ele alması için daha çok yukarıları çıkması gerekir ki millet satsin bu kağıdı yıllardır bekleyenler var yıllık enflasyon zaman hepsini ortaya koyarsan fiyat bence çok yukarı olması lazım krtek geçen sene 0.33 u gördü 0.66 dan almıştım şuan ki fiyat 2.40 ytd...

Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    %93u elinde olan kağıt göz altından çıkar mı zannetmem bence ileride kottan çıkar zaten beklenti de bu değil 97 sini ele alması için daha çok yukarıları çıkması gerekir ki millet satsin bu kağıdı yıllardır bekleyenler var yıllık enflasyon zaman hepsini ortaya koyarsan fiyat bence çok yukarı olması lazım krtek geçen sene 0.33 u gördü 0.66 dan almıştım şuan ki fiyat 2.40 ytd...

2018 de %98. Kısaca zor o bakiyeyi alabilmesi.

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by JOHN GALT Yazıyı Oku
    2018 de %98. Kısaca zor o bakiyeyi alabilmesi.

Doğru 98 orası olur olmaz çıkar çıkmaz artık orasını murat bilir ama güzel fiyatlar gelirse ki olası toplar mi toplar bundan sonrasini bekleyerek gorecegiz zaten halka arz edilen kağıt yıllar boyunca surundurmus adam zaten karda

Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

4. Ben bu kağıdın kot'tan çıkacağına inanmiyorum.ama zamanı gelince para kazandıracaktır.eskiden sadece ülker'in mallarını alırdım.borsada gözde ile tanıştım,uzun zaman taşıdım,yaşadığım o süreçten sonra artık ülker'in mallarını zorda kalmadiktan sonra almıyorum.aslında uzun zamandır hisselerinide almıyordum.ama kerevit hep göz önümde olan hisseydi.problem'i borclariydi,bende buna kerevit vasıtasıyla girdim.eğer bundan sonra m.u takoz koymazsa bence bu hissenin son bir ayda yaptığı harekete devam etmesi lazım.benim düşüncem bu ,yanılabilirim kaale almayın.

5.  Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    Ben bu kağıdın kot'tan çıkacağına inanmiyorum.ama zamanı gelince para kazandıracaktır.eskiden sadece ülker'in mallarını alırdım.borsada gözde ile tanıştım,uzun zaman taşıdım,yaşadığım o süreçten sonra artık ülker'in mallarını zorda kalmadiktan sonra almıyorum.aslında uzun zamandır hisselerinide almıyordum.ama kerevit hep göz önümde olan hisseydi.problem'i borclariydi,bende buna kerevit vasıtasıyla girdim.eğer bundan sonra m.u takoz koymazsa bence bu hissenin son bir ayda yaptığı harekete devam etmesi lazım.benim düşüncem bu ,yanılabilirim kaale almayın.
    Koddan çıkma veya başka oluşum daha sonraki konular sahsimca.

Şirketin değeri 87 Milyon elinde 2.5 Milyon Kerevitas hissesi var. Piyasa değerini 2.5 Milyona bolersem Ufuk uzerinden Kerevitas hissesini 35 TL ye almış oluyorum.

6. İlk seans alan satan kim acaba?

7. John galt takaslar tek sende var sanırım sana zahmet buraya koyarsan bizde faydalaniriz

8.  Alıntı Originally Posted by Fatihcannnn Yazıyı Oku
    İlk seans alan satan kim acaba?

Pasta ılk seans

Sayfa 19/232 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •