Sayfa 19/245 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 145 - 152 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

1. Döviz artışının Firmaya etkisi sadece ve sadece +2 Milyon gibi bir şey olmuş!
    Faiz ve Vade Farkı gelirlerimiz ise -1 Milyon.

Yandı Keten Helva.

Ancak Sıkı Durun,Mutlu Haber;
    Rakip Firmalar baya baya zordalar.
    Bir tanıdığımız;bir çoook büyük denim firmasında (Kayseri) yönetici.
    Kendileri çok fazla çalışanla vedalaştıklarını ifade ederler.
    Çook iş kaybetmişler.
    Bildiğim kadarıyla bir iki Rakip firmada aynı durumda

günlük pastayı atabilen olurmu bilancolarla iyi prim yapan kagıtlara rahmen sankonun pyasanın + sına karşı düşüş yapması ilginç

Esas faaliyet dışı 12 milyon karı nasıl döviz geliri olarak görmezsiniz anlamıyorum yada bilmiyorum.. başka açıklama yok 3 ay önce burda hesapladık yazdık aynen çıktı..
    3.30 dan aldıktan sonra bedelsiz artı temettü bir yılda yüzde 25 verdi bugün fiyat geberik hali 3.7
    .
    Artık olumsuz konuşulmamalı diğer kısmı yüzde 22 den 17 ye düştü mal toplama devam..

Kar esas faaliyet olarak atak bir rakam değil ama stabil herşeye rağmen.. o yüzden 6 lar pahalı kaçar 20 fk lık şirket henüz değiliz..
    Yani operasyonal değiliz risk yok yatırım az ( bu sene patron tekstile yatırım yapcaz dedi bakalım) oturmuş sistemi var gidiyor.
    Bazı arkadaşlar tepki gösterdi yazdıklarıma sadece gerçeklere ulaşamaya çalışıyorum rakamlara dayanarak aksi halde hayal kurmakla çok zamanım heba oldu daha da olmasın..
    Hürmetler

Sent from my Lenovo P1a42 using hisse.net mobile app

4. Sağol sertol kardeş
    Tepkimiz sert değildi.
    Sadece empatiye davet ettiydik.
    Selametle kal

Sent from my SM-N7505 using hisse.net mobile app

5. Sent from my Lenovo P70-A using hisse.net mobile app

6. kimseler yok kağıtta hacim de harekette yok zaten. beklemeye devam.

7. Merhabalar Sayın Sanko Küçük yatırımcı Arkadaşlarım;
    Bu Sanko hissesinde ciddi bir şekilde zararda olan arkadaşınızım.
    Ancak hiç bir zaman bu hisseden ümidimi kesmedim çünkü biraz bilanço okumasını bilen Hissenin aktif değerlerinin , borsa değerlerinin çok üstünde olduğunu görür.
    Bu hisse ile patronun şkgilendiğini ise hiç görmedim yani öyle alalım satalım derdine pek girmedi, öyle olunca da bazı kan emici vampirler kısa sürelerde vurgun yaptılar.
    Oysa hisse gayrı menkulleri paraya dönüşse küçük yatırımcı bizler hissenin bir kaç katını alırız.
    Bu yıl hisse vergi sonrası 25 milyon kar açıkladı bu beklenen bir kardı . Göz ardı edilen ise 12 milyon Finansman geliri bu karın içinde
    Şirketin kayıtlı sermayesi 60 milyon yani Yönetim isterse rahat bir şekilde her hisseye yüzde 40 temettü verebilir. Daha ne olsun bu hissede.
    Şayet bir holding diğer bir şirketini borsaya açarsa bu sanko uçar uçar.
    Daha ne diyebilirim.
    Allah herkese ahlakı gibi ne verecekse versin.
    küçük yatırımcı sankocu dostlara moraldir.
    Yatırım tavsiyesi asla değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by BOLA Yazıyı Oku
    Merhabalar Sayın Sanko Küçük yatırımcı Arkadaşlarım;
    Bu Sanko hissesinde ciddi bir şekilde zararda olan arkadaşınızım.
    Ancak hiç bir zaman bu hisseden ümidimi kesmedim çünkü biraz bilanço okumasını bilen Hissenin aktif değerlerinin , borsa değerlerinin çok üstünde olduğunu görür.
    Bu hisse ile patronun şkgilendiğini ise hiç görmedim yani öyle alalım satalım derdine pek girmedi, öyle olunca da bazı kan emici vampirler kısa sürelerde vurgun yaptılar.
    Oysa hisse gayrı menkulleri paraya dönüşse küçük yatırımcı bizler hissenin bir kaç katını alırız.
    Bu yıl hisse vergi sonrası 25 milyon kar açıkladı bu beklenen bir kardı . Göz ardı edilen ise 12 milyon Finansman geliri bu karın içinde
    Şirketin kayıtlı sermayesi 60 milyon yani Yönetim isterse rahat bir şekilde her hisseye yüzde 40 temettü verebilir. Daha ne olsun bu hissede.
    Şayet bir holding diğer bir şirketini borsaya açarsa bu sanko uçar uçar.
    Daha ne diyebilirim.
    Allah herkese ahlakı gibi ne verecekse versin.
    küçük yatırımcı sankocu dostlara moraldir.
    Yatırım tavsiyesi asla değildir.
    Düzeltme ;
    Yazımın 9. Satırı ( bu hisse ile patronunun hiç ilgilendiğini ise hiç görmedim.) şeklinde olacak
    Sondan 6. Satırı ( Şayet bu holding diğer bir şirketini bir gün borsaya açarsa) şeklinde olacak. Saygılarımla.

Sayfa 19/245 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •