Sayfa 19/613 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 4903 madde; 145 - 152 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. borsanın bitişi viop da çöktü....referanduma kadar diyorduk onada fırsat vermedi bu haber....**referandumdan sonra zaten düzelteceklerdi...erkene gelirmi....**yaklaşık 2.5 milyon k.yatıırmcı yine kazığı yedi...**
    varlık fonu devreye girmezse***iyi bir çöküş tüm hisselerde olabilrimi acaba***

Nerede varlık fonu ? Şirketlerine sahip çıksa ya ...varlık fonuna bel bağlamanın boş olduğunu birkez daha gördük ...

3. Bizans'in meleklerin cinsiyetini tartismasi gibi Varlik fonu da makam arabalarinin motor gücünü secmekle mesgul , lütfen is cikarmayin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. halkbank işlem hacminde tarihi rekor kıracak..gyo suda haşırtlama için fırsat yaratıyor....halk ve vakıflar banka ve iştirakler yükselmeden güven asla gelmez.tam referandum öncesi iyi olmadı...

5. Halk çıkarken ayak uydurmuyor ama inerken destek atıyor

29 Mart ilk 5 aracı kurum bazında net para çıkışı olan hisseler :
    Hlgyo

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. hissedeki halkbank baskısı devam ediyor....neden halk bank negatif algı yaratıyor bunuda bi zahmet siyaset dünyası halkbangın yönetimine sorsun****

8. halk bangın 1.3 dan 2013 senesinde garip gureba halka gel vatandaş batan gemi malı havasında verdiği hisseleri sonra baskılayıp 0,80 lere kadar haşırtlayıp 80 milyon lotuda garip gureba halktan baskılı beleşli geri alımlardan sonra haşırtlama hala devam ediyor..var bi pislikde ne ******doymadılar ..hala baskı koyuyorlar**...

Sayfa 19/613 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •