Sayfa 19/1001 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Fikir iyi, begendim. Bosuna oksijen tuketen ne kadar cok insan oldugunu goruyoruz.
    Sonunda ya bir sekilde dunyadaki yasam sona erecek ya da sizin soylediginiz olacak. Bu gidisle baska secenek yok.
    Insanlarin henuz kendilerini duzgun bir sekilde yonetecek zeka seviyesine ulasmadigini dusunuyorum. Tabii yonetici olarak sectikleri insanlarin zekasi da ayni seviyede oldugu icin dunyada problem bitmiyor.
    500 milyon insan bu dunyada cenneti yasayabilir.....
    Not: Fikir iyi ama bu aileleri onaylamiyorum tabii
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Komplo teorilerinde Dünya nüfusunun 500 milyon olması düşünülüyormuş,Rockefeller ,Rothschild vs aileleri böyle diyorlarmış,Dünyada rahat yaşam için bu şartmış,aklıma Corona virüsü vs geldi,üstelik hedefte belirtilmiş,yıl 2030,bakalım bu teoriler hayata geçirilecekmi.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Halk sağlığı icin fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Yunanistan’da korona virüs sebebiyle ikinci ölüm gerçekleşti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Avm kapanış saatleri saat 20:00’ye çekildi

Sayfa 19/1001 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •