Sayfa 190/996 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Mac +1.67 getirmiş bu aralar çok iyi gidiyor.Tcd den çıkıp geçiş yaparım var
    bende giriş için hisse fon bakıyordum ,Mac dısında tavsiye varmı ?

AES in alis T+1 ve satis T+3 oldugunu unutmayin

Alıntı Originally Posted by Kupavale Yazıyı Oku
    Yarin bir parça petrol fonu almayi düşünüyorum. Bu seviyelerden giriş yapilir mi. Düşüşün dibini görebilen var mi
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Borsa İstanbul'un Yükselişle Açılması Bekleniyor
    Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan tahmini +576, ortalama tahmin ise +644 puan oldu. Foreks'in 46 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek beklenti +1.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    bende giriş için hisse fon bakıyordum ,Mac dısında tavsiye varmı ?
    Tavsiye olarak demeyelim de Mac,ACC ve Tkf hisse yoğun fonlardan beğendiklerim. Elimde şu an sadece ACC var gün içi duruma göre Mac ve Tkf için alım yapabilirim...

5. Viop +1.15 hadi bakalim, hayırlı kazançlar insallah

Corona yayılma hızı düşüyor.

7.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Corona yayılma hızı düşüyor.

TCD devam mi, çok uyuz kaldı çok, utanmasa hisseleri eksi yazacak

8. Fon yatırımcısı olarak günlük trader tarz işlemler yapmamayı ,sabırlı ve soğuk kanlı şekilde bekleyip,izleyip uygun zamanlarda pozisyon almayı benimsedim . T+1/T+2 gibi valör benim için çok önemli değil.
    Memlekette maalesef her sene 3-4 kriz piyasaları etkileyip düşüşlere sebep oluyor, timsah gibi bu dönemleri beklemek, bu dönemlerde alıp ,hedeflediğiniz ve risk algınıza göre şekillendirdiğiniz kar marjıyla satmak, ardından tekrar güvenli bir limana dönmek uzun süredir uyguladığım basit bir strateji.
    Bu bağlamda GPG ye teşekkür ediyorum, 1-2 aylık bekleme,pusuya yatma dönemlerinde, ppf ve mevduattan daha avantajlı bir durak oluyor. Kriz çıkınca,piyasa aşağı sarkmaya başlayınca, çeşitli taktiklerle satıp, daha atak fonlara alım yapılarak güzel bir pörtföy dizilebiliyor. Geçen hafta GPG den çıkıp kademeli olarak TCD alarak yola devam ediyorum.

Sayfa 190/996 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •