Sayfa 191/967 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by bilenbiri35 Yazıyı Oku
    ISMEN isgsy i yakaldı geçti 2,14
    ISFIN isgsy i yakalayıp geçmek üzere 1,59
    Daha ne kadar bu hisseyi baskılayabilirler ��
    İşgüzar gruba kaldık ����
    Yakında ISYAT gider, ISGYO ile ISGSY sürünmeye devam

2. NE YAZARSANIZ YAZIN İSTERSENİZ AĞZINIZLA KUŞ TUTUN ŞAPKADAN TAVŞAN ÇIKARTIN.
    Maalesef üzücü olan şu yıllar önce bu hisseye yukardan girmiş arkadaşlar var burada onlar zararda olunca yenilerin olumsuz olacak
    yazılarına tahammül edemiyorlar. Bazı arkadaşlar istisna buda gerilim yaratıyor.
    Bende bir ara yüklü hisse taşıdım sonra çok aza indirdim izlemedeyim. Hisse BEDAVVVVVVVVVVAAAA SUDAN UCUZUZZ yok şöyle yok böyle bunlar bir getiri elde ettirmiyor. Bekleyene de Alana da almak isteyene de yok spek şöyle yok şirket böyle her şey HİKAYEEEEEEEEEEEEE asıl olan borsada TRENDDDDDDDDDDDDD hisse yukarı dönmeden bekle de bekle senin ve benim gibilerin yazdığı yazılardaki bilgiler bilmeden kurguladığın hikayeler bir yıldır bu topikte İSGSY DEEEEEE bir arpa boyu yol aldırmaz. (aldırmadı da aldıramayacak ta) SPEK VE ŞİRKET VEYA SORUMLU YÖNETİCİLER EĞER BİR ŞEY OLACAKSA Kİİİİİİİİİİİİİİİİİ
    FİYAT HAREKETLERİNİ TREND KIRILIMLARI İLE BELLİ EDERLER. 1,73 ALTINDA BU HİSSEYE GİREN BOŞA PARASINI BAĞLAR DİPSİZ KUYU MİSALİ 1,77 ÜSTÜ HACİMLİ KAPANIŞLARDADA UÇARRRRRRRRRRRRRRRRRR. İZLERİM GAZA GELMEDEN SPEK NE YAPACAKSA TREND BANA GRAFİKSEL SÖYLER BENDE POZİSYON ALIRIM. BY G .... NİN YAZDIĞI YAZILARINI HİKAYE KİTAPI
    OLSA KAÇ CİLT OLUR DİYE DÜŞÜNDÜM.VAZ GEÇTİM AYNI BOŞ NAKARATLAR 1,73 ÜN ALTI SENİN OLSUNNNNNNNN.YTD

3.  Alıntı Originally Posted by bilenbiri35 Yazıyı Oku
    ISMEN isgsy i yakaldı geçti 2,14
    ISFIN isgsy i yakalayıp geçmek üzere 1,59
    Daha ne kadar bu hisseyi baskılayabilirler 🤔
    İşgüzar gruba kaldık 😂😂
    3 yıl önce 2014 sonu
    ismen 1.16 bedelsiz %8 +30 krs yakin temettū
    isfin 0.96 % 40 bedelsiz birazda temettu
    isgsy 2.2 1 defa temettu ne kadar verdiğini hatırlamıyorum...

4. Bilancodan:

Dönem içerisinde 1.118.730 TL ikramiye, 27.006 TL kıdem tazminatı ve 73.923 TL izin ödemesi
    yapılmıştır (30 Eylül 2016 : 1.375.899 TL ikramiye, 62.745 TL kıdem tazminatı ve 106.185 TL izin
    ödemesi yapılmıştır).
    Ooo mis gibi, aylik ortalama 124 bin tl ikramiye dagitmis, cok iyi zaten super is cikariyorlar, sirket kar rekorlari kiriyor.

5.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Bilancodan:

Ooo mis gibi, aylik ortalama 124 bin tl ikramiye dagitmis, cok iyi zaten super is cikariyorlar, sirket kar rekorlari kiriyor.
    Gozum yok, keske kazandirsalar da daha fazla ikramiye alsalar.

Itirazim bizi keriz yerine koyanlara,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,888
    Araştırmayı ISYAT yapıyor biz de bir düzine adama para niye ödüyoruz hala cevap bulamıyorum . Aslında ISYAT ISGSY ye basarken endex i alıyor asıl ona yanıyorum .Galiba Hedge amaçlı kullanılıyoruz . Umarım endex teki uzunları kapatırlarken de ISGSY yi geri alırlar .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

7. şu ana kadar gelen bilançolara bakıyorum, şıkır şıkır. Aracı kurumdan sürekli al önerileri geliyor. 7- 8 FK aralığında, üstelik elinde iş olan bir dolu şirket oluştu. Bizim 6 şirketi üst üste koysan net kar rakamına erişemiyorsun. Biz beklenti içindeyiz, piyasa haklı olarak gerçekleşmelere bakıp geleceği satın alıyor. Topal ördek ayağını sürüyor.

8.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    şu ana kadar gelen bilançolara bakıyorum, şıkır şıkır. Aracı kurumdan sürekli al önerileri geliyor. 7- 8 FK aralığında, üstelik elinde iş olan bir dolu şirket oluştu. Bizim 6 şirketi üst üste koysan net kar rakamına erişemiyorsun. Biz beklenti içindeyiz, piyasa haklı olarak gerçekleşmelere bakıp geleceği satın alıyor. Topal ördek ayağını sürüyor.
    doğru size katılıyorum ancak zarar eden bile bir şekilde artıyor örnek gözde adamlar en azından ne yapacaklarını söylüyor uğraşıyor birşeyler yapıyor inşallah bizimkide bir sürpriz yaparsa hepimiİzi şaşırtır

Sayfa 191/967 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •