Sayfa 192/1043 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by Serhan67 Yazıyı Oku
    Çelik çomak Hocam karel,odaş ,Vakıfbank hakkında ne düşünüyorsunuz odaş 1.90 bandını kıramadı
    odas daki bu günki hreket bana göre aayı tuzağıydı yarın netleşecek ..vakbn henüz beklediğim hareketi yapmadı swap muhabbeti yüzünden sanırım tatmin edici bir haber gelmeli karelde odas benzeri şekilde ayı tuzağı yarın önemli YTD

2. Ostim de yarin duzeltme gorur muyuz celik comak hocam en azindan 2.30 ve uzeri bir kapanis olurmu aşağı ya yön devam eder mi yoksa maliyet 2.15

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tbm Yazıyı Oku
    Ostim de yarin duzeltme gorur muyuz celik comak hocam en azindan 2.30 ve uzeri bir kapanis olurmu aşağı ya yön devam eder mi yoksa maliyet 2.15

destekte kapattı yarın tepki yapması gerekiyor .ben bu hissede sabrederek beklemeyi tercih ediyorum cünki günlükcü değilim haftalıkcı orta ve uzun vadeciyim yoksa kazanamıyoruz ...günlük sıkıntı ama günlük al sat yaptığım hisseler oluyor

4. metro minik hareket cekti ama tatmin edici değil yarın daha netleşicek

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    destekte kapattı yarın tepki yapması gerekiyor .ben bu hissede sabrederek beklemeyi tercih ediyorum cünki günlükcü değilim haftalıkcı orta ve uzun vadeciyim yoksa kazanamıyoruz ...günlük sıkıntı ama günlük al sat yaptığım hisseler oluyor
    Gunluk dusunmuyorum bende hocam en az 1 ay teşekkür ler cevap icin

6. AVİVA
    BURVA Yarın takip listem

7. Hayırlı akşamlar hocam.TKFEN için 13.77 emir yazdım. Al sat beceremiyorum 4.ay sabrederim yeterki doğru limanda olmamıza yardımcı olursanız sevinirim. Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Bu forum sayfasında verilen hisselerin bir kısmı uyduruk spek uşağı hisseler.Sanko ostim bunlardan bir kaçı.Sağlam para ile girdiğiniz anda hisseyi gerisin geri düşürürler.Tecrübe ile sabittir.Tek tek lot sayılır bu gibi tahtalarda.

Çok olağan üstü bir yükselişte olduğumuz için batmıyorsunuz.Normal bir dönem olsaydı bu hisselere girem çoğu kişi batmıştı
    Bu formu takip edenler durumlarından memnun. Ben çelik çomak hocamızın yorumlarını takip ederek kendi capimda güzel kazançlar elde ettim.
    Karşılıksız kimseden menfaati olmadan zamanini ayırıp bilgi birikimini paylaşıyor.
    Burdan çelik çomak hocamıza tekrardan teşekkür ederim. Allah kendisinden razı olsun

Sayfa 192/1043 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •