Sayfa 193/459 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Kalkınma nın k'si geçmiyor artık madem öyle neden Kalkınma Bankası diye günlerce haber çıktı, insanlar da inandı aldı hisseyi risk aldılar ancak bu hissede spek olması mide bulandırıcı kusura bakmayın, herhangi bir hisse değil bu. Keşke kar satışları yüzünden düşmüş, panik filan olsaydı ama spek var çok büyük ihtimalle.
    Fk sı pd/dd si uçmuştu diyenler, eğer açıkça bu iş bankası hisseleri şimdi şişecamlar vesaire bu hisse çatısı altında toplansaydı, dolaşımdaki hisse sayısı da az, nereye giderdi bu hisse? Borsa tarihinde görülmüş bir şey mi?
    Burada laf atanlar, çok bildiğini sananlar kesin alsamıydık demiştir, insanlar böyle işte.
    Ben 17 den aldım 16 dan sattım, bekledim çıkar diye ancak belli ki dibe gidiyor. Ben yükselip yatay gider diye düşünmüştüm ama olmadı. Düşerken de acaba hisseyi toplamaya mı çalışıyorlar ky den dedim ama değilmiş. Bu hisseyi 10-20 arası alanlar gayet doğru bir şey yaptı, beklenti vardı pozisyon aldılar.
    Spk acaba 60 tan tabana giderken satışı kim yaptı göremiyor mu? Sonra düşerken alıp toparlayıp tekrar veren kim göremiyor mu yani?
    Kim ne derse desin madur ettiler bu hissede insanları. Spek olan hisse kendini belli eder zaten sebepsiz yükselir bu sebepsiz mi yükseldi yani? Heralde bu hissenin beklentisi kadar beklenti borsa tarihinde oluşmamıştır, bilen arkadaşlar cevap verebilir mi? Spek deyip geçiyorsunuz hep.
    Derinlik bilgisi olan hisseyi takip eden birisi bir yorum yapsa keşke? Gerçi kimsenin bir şey bildiği yok.
    Sen cok konusuyorsun, bos konusuyorsun. Emir vermeyi bilmiyorsun, her allahin gunu tonlarca sacma sapan yorum yapiyorsun.

Seni vaktinde de uyardik "git 6 ay oku, ogren, sonar fikir belirt" diye. Insanlari yaniltip durma. Ogrendin mi simdi niye "taban serisine" baslamis oldugunu?

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Ülkenin en sağlam bankaları 3 F/K'dan işlem görüyorken 200 F/K'dan işlem gören, aktiflerinin bir kaç katı gibi aklın havsalanın almadığı bir piyasa değerine sahip bir bankanın hissesini anormal fahiş fiyattan almak gibi bir hata yapmışsınız ama gelgelelim başkalarını suçluyorsunuz. Kabul edilebilir bir şey değildir bu. Sizin kumar oynamanız yüzünden bankanın piyasa değeri aktiflerinin %300'üne çıkmış, öte yandan ülkenin en büyük, en kârlı ve de en sağlam bankalarından GARAN'ın piyasa değeri aktiflerinin sadece %7'si kadar. Bu çarpıklığı yaratan sizsiniz ama başkalarını suçlamak gibi bir gaflete düşüyorsunuz.
    Yazdik TREND.

Ak Yatirim max 2TL maliyetli 1.6 milyon lotu 22.40 ortalama ile boslatti. Hepsini de piyasa aldi. 4. tabandan Invest, Marbas, Meksa girdi, onlar da cakti bir guzel.

3.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    burada işi bilen 2 kişi var diyordum 3 kişi olmuş.

TUFAN77 , ÇAKIR KAPTAN ve TRENDHOUND

bence bu hissenin akıbetini bu 3 arkadaştan sorarak öğrenebilirsiniz.Çünkü burda yazanlardan çoook farklı kişiler bunlar.
    Bu hissenin akibetini spekten (tahtanın patronu) başkası bilemez.nokta.

aL-saT-tuT-yaT-kaLk tavsiyesi degildir.

4. Bana mantiksiz gelen kisim suan hissedarlar kalkinma bankasinin suanki durumuna ortak ortada konusulan hikaye o kadar buyuk ki ilave edilecek sermaye ve kaynaklarin bu durumda mevcut hissedarlarin bir bedel odemeden buna ortak olmasi aklima yatmiyor. Diger konuda mantikli gelen ornegin 6 ay sonra kottan cikarilip kapali bir banka haline gelmesi durumunda mevcut hissedarlar bunu firsata cevirip fiyati 6 ay boyunca belli bir ortalamada tutmalari gerekliligi ki fiyatlamadan fayda gormeleri.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 4 milyon lot için o kadar karamsar konuştunuz ki sanki dünya battı....Maden bu kadar garanti yatırımcısım neden şişecama güveniyorsunda devlete niye güvenmiyorsun..%99 devletin olan banka sadece faaliyeti pasifdi şimdi aktifleşecek, görünen köyü herkes alır, görünmeyene bak, belki bir yaşla iki kuş vurdar...Hem yatan hisseyi 60 gösterip dağıttılar kar yaptılar halka, hem de kottan çıkmada kullanılacak fiyatı belirlediler...şimdi neden düşüyor unutmayın..
    Adede de düştü son haline bak nemi o
    kağıt devlet mi...lütfen biraz bilinçli olun...

6. Benim kendi ongorum 12 25 tl bandi bu tahta icin iadel seviyelerdir fiyat dustukce alicilar gelicektir bu tahtaya surekli dusmesini beklemek 7 8 lere bana komik geliyor boyle bir haber akisinda.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Daha ne haber akışı olur izleyin..bizim korkumuz şu borsadan çıkmada muafiyet ve bir de batık firmalara finansman sağlanırsa

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sen cok konusuyorsun, bos konusuyorsun. Emir vermeyi bilmiyorsun, her allahin gunu tonlarca sacma sapan yorum yapiyorsun.

Seni vaktinde de uyardik "git 6 ay oku, ogren, sonar fikir belirt" diye. Insanlari yaniltip durma. Ogrendin mi simdi niye "taban serisine" baslamis oldugunu?
    Sana benim mesajlarıma cevap yazma demedim mi, neden yazıyorsun hala? Emir vermeyi de biliyorum, aynı şeyi söyleyip duruyorsun bir ton saçma şey yazıldı burada neden bana taktın? Neye göre boş, boş konuştuğumu düşünenler kaç kişi acaba yazabilir mi? Bu arkadaş dışında böyle düşünen var mı merak ediyorum. Ben düzgün yazıyorum burada laubalice terbiyesizlik yapıyorsun. Rahatsız olan varsa mesajlarımdan senin dışında belirtsin bir daha mesaj atmam.

Sayfa 193/459 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •