Sayfa 193/1223 İlkİlk ... 931431831911921931941952032432936931193 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Kürtlerin taleplerinin ne olduğunu merak edenler( DR başta sen) sahtekarlık yapmasın
    Bu taleplerin ne olduğu dolmabahçe mutabakatında yazıyor.
    Link atamıyorum. Yarın yada p.tesi onuda atacağım..
    Bunları geçmilte AKP kabul etti...
    Ronin, tek bir sorum var. Seçimde Erdoğan AKP MHP tek bir oy bile kaybetmeden zafer kazandığında, ulkedeki her bir özgürlük, eşitlik ve hak mucadelesi veren herkes kaybedip, umut ve hayalleri yikidiginda,
    HDPlilerin hepsi, cilginlar gibi eglenip zafer kutlarken, baraji astilar diye, ulkenin gelecegi ve umudu kaybedilmisken, tum HDPlilerin umurunda degil ve birisi bile, Eş başkan olan Türk dahi, ulkenin ve bizim kaybetmemiz hakkinda tek bir dusunce ve cozum kunusmadi.
    Demirtaşın Kettledan da tek bir kelime soylenmedi secim sonucundan beri. Demek ki Kettle veren iktidar, secim bitince Demirtaşin elinden aldi.
    Demirtaşi her dakika Kettledan konusturan kimse, bu secim sonucundan karli cikandir.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. İki gözüm burada yazdıkkarına karşı cevap verildiğinde veya verebilecek kişiler k line klduğubda yazılarının içeriği ile, Böylesi kişileri görmediğinde yazıkarının içeriği farklı oluyor.
    İlkşnde son derece saldırgan ve aşağılayıcı yazılar yaxarken. Diperinde makul bir AKP li gibi yazıyorsun. (Evet makul gerektiğinde eleştiren AKP taraftarları da var)

3.  Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Ronin, tek bir sorum var. Seçimde Erdoğan AKP MHP tek bir oy bile kaybetmeden zafer kazandığında, ulkedeki her bir özgürlük, eşitlik ve hak mucadelesi veren herkes kaybedip, umut ve hayalleri yikidiginda,
    HDPlilerin hepsi, cilginlar gibi eglenip zafer kutlarken, baraji astilar diye, ulkenin gelecegi ve umudu kaybedilmisken, tum HDPlilerin umurunda degil ve birisi bile, Eş başkan olan Türk dahi, ulkenin ve bizim kaybetmemiz hakkinda tek bir dusunce ve cozum kunusmadi.
    Demirtaşın Kettledan da tek bir kelime soylenmedi secim sonucundan beri. Demek ki Kettle veren iktidar, secim bitince Demirtaşin elinden aldi.
    Demirtaşi her dakika Kettledan konusturan kimse, bu secim sonucundan karli cikandir.
    Soruyu bulamadım ben.. 😉

4.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Ben pkk yı hiç bir zaman olumlamadım. Hakaret ediyorsun. Ben ise senin bilgisizliğini görüp bilgisizliğine rağmen yazdıklarını görüp düzeltiyorum. Bilmediğin kknularda cahil olduğun konularda da yazma diyorum.
    Kabul edelim. Siyaset ve hukuk gibi konularda cahilsin benim tıp veya mühendislşkte cahşl olduğum gibi..
    Sen ben Erdoğanı çok seviyırum desen sana hiç bir söz etmem.. buna hakkmda yok.. Ama Erdoğan şöyle iyi dediğinde yok o iyi değil, kötü diye bilgim konusunda tabii ki karşı çıkarım.. Ben senin sevgine karşı değilim.
    Sevgini rasyonelleştirmek için saçmaladığında karşı çıkıyorum..
    Ada yazmış fötö tutuklularının sandıklarında iyi çıkmamış diye..
    Ben bilmiyırum sınjçları. Sen de bilmiyorsun ama hukuk bilşyırmuş gibi atlıyorsun.
    Bunu yapmasa sorun yok..
    Ama bunda sakınca görmüyırsun. Esasında bilgisizliğin sorun değil hepimizin bilmediği bir sürü alan var..
    Sorun bilşyormuş gibi yapılan fütursuzluk küstahlık..

bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ben hergün bişeyler öğreniyorum hayattan

kaldıki cezası kesinleşmiş fetöcülerden bahsetmek istemiştim yanlış cümle kurmuşum

bilmiyorda olabilirdim bilmiyor olmam senin bana hakaret etmene izin vermez

avukat olmuşsun sadece ...

5.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Soruyu bulamadım ben.. 😉
    HDPlilerin Kurtculuk disinda tek bir siyasi pratigi ve soylemi oldumu secim sonuclanali beri?
    HDPye emanet oy verenler umurlarinda mi?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    İki gözüm burada yazdıklarına karşı cevap verildiğinde veya verebilecek kişiler online olduğunda yazılarının içeriği ile, Böylesi kişileri görmediğinde yazdıkarının içeriği farklı oluyor.
    İlkinde son derece saldırgan ve aşağılayıcı yazılar yazarken. Diperinde makul bir AKP li gibi yazıyorsun. (Evet makul gerektiğinde eleştiren AKP taraftarları da var)
    Yazarken biraz daha dikkatli yazın anlamakta ve düzeltmekte zorlanıyorum.

Bana bu konuda hangi somut örneği verebilirsin.(iki yüzlülük)
    Ben Liberal düşünen bir insanım kişilerin veya partilerin doğruları varsa savunurum yanlışları varsa eleştiririm bu iki yüzlülük olamaz.
    İmanızdan bazı kişiler kimlerse o bazı kişiler online iken neden farklı yazayım?
    Düşüncemi yazarken korktuğumu falan düşünüyorsan büyük yanılgı içindesin.!!

7.  Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ben hergün bişeyler öğreniyorum hayattan

kaldıki cezası kesinleşmiş fetöcülerden bahsetmek istemiştim yanlış cümle kurmuşum

bilmiyorda olabilirdim bilmiyor olmam senin bana hakaret etmene izin vermez

avukat olmuşsun sadece ...
    Peki o zaman.. cezası kesinleşmiş fetö cü sayısı çom ama çok az. Bunlardan söz etmek bile anlamsız. Kaldı kş yazan arkadaş fetö tutuklularının yattıpı ceza evlerşnin tamamı için yazmıştı. Buna karşın cezası kesinleşmiş çom az fetöcğnün oy kulkandığı ve sonuçlarını bilmediğşmiz sandıklar için yarum yapılması yanlış olmuştur diyerek konuyu kapatalım. Ben de sizden hakaret okarak algıladığınızz yaxılarım için özür dşleyeyim olur mu?

Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Demek küfür de ediyormuşsun., bilirim..
    İslah olmuşsun ama. Güzel daha da islah olacaksın..
    Ama çokfarklısın. Kendin için tehlikeli gördüğün zamanlarda munis kendini eleştirecek kimse olmadığı zamanlarda saldırgan oluyorsun..
    Burada Seni sürekli kontrol altında tutmak gerekiyor anlaşılan..

Bu adamı tanımam, yeni üye olmuş ,ben fikrimi beyan ediyorum, krizde bankalar kredilerini geri çağırır diye bu kişi bana önce beyinsiz dedi uyardım sonrada aptal,dangalak dedi.
    Bu sözleri sana sarf etseydi sen ne yapardın?

Sayfa 193/1223 İlkİlk ... 931431831911921931941952032432936931193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •