Sayfa 195/459 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Sana benim mesajlarıma cevap yazma demedim mi, neden yazıyorsun hala? Emir vermeyi de biliyorum, aynı şeyi söyleyip duruyorsun bir ton saçma şey yazıldı burada neden bana taktın? Neye göre boş, boş konuştuğumu düşünenler kaç kişi acaba yazabilir mi? Bu arkadaş dışında böyle düşünen var mı merak ediyorum. Ben düzgün yazıyorum burada laubalice terbiyesizlik yapıyorsun. Rahatsız olan varsa mesajlarımdan senin dışında belirtsin bir daha mesaj atmam.
    Sen terbiye almamissin bu en bastan belliydi verdigin dangalakca cevaplarla.

Sana ve senin gibilere en dogrusunu soyledik: "Ogrenene kadar 30 kagitlarinin disina cikmayin."

Sen burdaki iyi niyetli mesaji anlamadigin gibi, ukalaca cevaplar verdin.

Burasi bir forum. Cevap yazilmasini istemiyorsan foruma yazma. Haddini bil, terbiyeni bil.

Bos yaziyorsun, cok yaziyorsun, devamli yaziyorsun. Bilmeden etmeden insanlarin kafasini karistiriyorsun (spek yokmus da, varmis da, yok niye taban serisi olacakmis, yok hisse almamislar, yok hacim azmis, yok bilmemne adedi bu kadarmis, yok bilmemne). Senden ve senin gibi hep gazlayan Patent Vekilinden rahatsizim.

Tekrardan. Burasi bir forum. Her akliniza geleni yazmadan once, okuyun orgrenin, sonra fikir belirtin. Birseyden anlamiyorsaniz sessiz kalin.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sen terbiye almamissin bu en bastan belliydi verdigin dangalakca cevaplarla.

Sana ve senin gibilere en dogrusunu soyledik: "Ogrenene kadar 30 kagitlarinin disina cikmayin."

Sen burdaki iyi niyetli mesaji anlamadigin gibi, ukalaca cevaplar verdin.

Burasi bir forum. Cevap yazilmasini istemiyorsan foruma yazma. Haddini bil, terbiyeni bil.

Bos yaziyorsun, cok yaziyorsun, devamli yaziyorsun. Bilmeden etmeden insanlarin kafasini karistiriyorsun (spek yokmus da, varmis da, yok niye taban serisi olacakmis, yok hisse almamislar, yok hacim azmis, yok bilmemne adedi bu kadarmis, yok bilmemne). Senden ve senin gibi hep gazlayan Patent Vekilinden rahatsizim.

Tekrardan. Burasi bir forum. Her akliniza geleni yazmadan once, okuyun orgrenin, sonra fikir belirtin. Birseyden anlamiyorsaniz sessiz kalin.
    Ben kimseyi gazlamıyorum, neye gazlayabilirim yani anlamadım, boş konuşan sensin. Bu kadar negatif ukala cevap yazacağına yazdıklarımdan hangilerini hatalı bulduysan düzeltseydin, her söylediğim de yanlış değil ya?
    Sen takıntılısın bence ilk mesajıma takıldın, ama ilk sert yazan sendin, ben neden bist otuzda takılacak mısım? ufak paralarla her hisseyi deniyorum bu da bir tecrübe, böyle öğreniyorum belki okuyarak borsa mı öğrenilir. Borsayla ilgili doğru düzgün bilgi de hiç bir yerde yok, soruyorum öğreniyorum cevap gelirse, sen yetkili misin kimsin, senden başkası da rahatsız olduğunu söylese yazmam zaten.
    Yok onu dedik bunu dedik ne oldu yani taban serisini bildiysen?
    Ben hep olabilir yazdım mesajlarım da, hatalı yerler varsa düzeltseydin de görseydik bu kadar mesaj yerine faydalı bir şey yazsaydın. Ukalalık yapıyorsun sürekli. Bana yazmasan bu mesajlara gerek olmayacaktı, sen başlattın, tekrar yazdın tekrar sen devam ettirdin.
    Sen hiç speğe para kaptırmadın mı, hiç hatalı bir şey yazmadın mı forumlarda, nerede öğrendin borsayı, okuyarak mı? Hiç para da kaybetmemişsindir kesin.

Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Sen de şimdi taban serisine başlamış dedin nereden biliyorsun taban SERİSİ yapacağını, insanların kafasını karıştırma.
    Dedigimiz gibi yazmadan once 6 ay birseyler ogrenmeye calissaydin, 3 ayda 3'den 60 olmus, birisinin maksimium 2 lira maliyetli 1.6 milyon lotu 22 liraya sattigi, alanlarin hep ky kurumlari oldugu hissede kirildigi yerden kopacagini sen de bilirdim. Ama ukalalik dizboyu.

Alıntı Originally Posted by kafkafkaf Yazıyı Oku
    Bu hisseyi bugun benim icin cazip kilan beklentisinden ziyade dolasimdaki payin cok az olmasi. Bunu kaybeder ise bir cazibesi kalmaz suan 10 bin lot alis satisla yuzde 5 oynatabiliryorsun fiyati. 2.cil halka arz konusulur ve olursa is bitmis demektir. Bu haber gelirse ise kol bacak kesmek gerekebilir.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Halka arzdan ziyade bence hissenin kottan cikarilma riski var (SPK tuzugune tabi olmayacak, BDDK'ya tabi olmayacak, bilanco yok, vs). Bu konular biraz netlesirse ilgi artabilir. Kotta kalirsa da ikincill halka arz oldukca buyuk bir risk dediginiz gibi ve kesinlikle dusunulecektir oyle bir durumda. Boyle vasiflara sahip bir bankanin halka acik kalacagi benim aklima yatmiyor.

Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    burada işi bilen 2 kişi var diyordum 3 kişi olmuş.

TUFAN77 , ÇAKIR KAPTAN ve TRENDHOUND

bence bu hissenin akıbetini bu 3 arkadaştan sorarak öğrenebilirsiniz.Çünkü burda yazanlardan çoook farklı kişiler bunlar.
    hiçkimseye bir şey sormam artık zaten nadir bir şey sorarım sordum da ne oldu bildiğimi okudular fk pd/dd kanun fasa fiso geç bunları ben tepkiye oynadım aldım çıktım o kadar ha az gitti sorun değil
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6. Neden bedelli neden bedelsiz degil?

7.  Alıntı Originally Posted by zirrrzop Yazıyı Oku
    Neden bedelli neden bedelsiz degil?
    Tarihinde bedelsiz yok cunku birde yapilacak isler icin yeni sermaye gerekli gibi insallah bedelli olur once dusus sonra ucus konustugum arantirma departmanlari 2.cil halka arz olmaz bedelli olur ancak batik kredileri buna kitlerler deiler.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Siz hissenin nasil dustugunden haberini yok daha...60 tl oldugu gun tum alicilara 60 tlden lotu sattiktan sonra her kademeye 5 er lot koydular ve tabana 1 milyon lotu yigdilar 1 dk icinde...Yani alici olmadigi icin degil sistemli bir sekilde yigdilar lotu...Demekki tahta yapicinin elinde En az 2 milyon lot var...Peki tahta yapici neden 60 dan 70 den her gun 100 bin lot satmak vsrken vsr alici siraya dizilmisken boyle birsey yapti ? Pekk sonra ki gun neden kademesiz direk 1.5 mimyon lotu yigdi ve bunu 25 e gelene kadsr yapti.60 dan 25 e kadar satilan lot sayisi 300 bin yok ? Nasil bosluklu ciktiysa sistemli bir sekilde bosluklu dusurduler.Peki neden 25 e geldiginds once tabandan yani 20 tlden 780 bin lot aldi ?Ve o gun toplam 1.200.000 lot aldi ? Peki son gun yani cuma gunu neden ilk basta satis koymayip 5 dk sonra lotlari her kademeye yigip tabana kitledi? Siz anliklari takip ettiniz mi 5 lot 1 lot alim satim yapildi.Hadi teknik anali yap gel bu duruma ? Tamamiyle tahta yapici kynin paniklemesini saglayip elindeki lotlari aldi ama alisveris yapiyor gibi gosterdi.Saatlerce 5 er lot alim satim yapti matriksten hepsi canli gozukuyor.Gelip burda birsey biliyormus gibi yok degeri 2 tl 5 tl demeyin.Tahta yapici isterse 1 tlye dusurur isterse 100 tlye cikarir....60 dan neden satmadida 5 tl den satsin adam aptal mi ? Senin gibi cahillerin ve acemilerin lotlarini alacak sonra da bir daha cakacak ustten...Her hissenin hikayesi gidisi ve dususu fsrklidur.Cikarken teknik islemedi inerkende islemedi bu hissede....Benim neyim mi var 11 den basladim alim yapmaya su anki ortalamam 14.5 12 bin lotum var....Tahta yapici nereye ben oraya 60 dan vermedigim gibi 5 tlden de vermigecegim....O 2 milyon lotu ne yapacaksa bende 12 bin lotumla onu yapacagim...

Sayfa 195/459 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •