Sayfa 196/213 İlkİlk ... 96146186194195196197198206 ... SonSon
Arama sonucu : 1701 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: İndikatörlere göre AL-SAT veren hisseler

1.  Alıntı Originally Posted by dirilis-s Yazıyı Oku
    Jamıryo hocam ıyı aksamlar krdmrd ıle ılgılı geçen hafta gorusunuzu paylaşmıştınız..zahmet olmazsa bu hafta da guncel yorum alabılırmıyım..sevgı ve slmlar ✋ï¸

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    KRDMD de 1,55 önemli bir destek burayı bugün gün içi iki kere test etti ve buradan döndü. 1,58 bandını kırabilirse tekrar yükselişine devam etmek isteyebilir gibi. hedef noktalarda önceki grafik geçerlidir.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.
    https://twitter.com/bist_teknik

2.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Sayın Jamiryo,
    Bir zoren alsak..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ZOREN de muhtemel noktalar güncel grafik.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.

3.  Alıntı Originally Posted by izmir123 Yazıyı Oku
    Hocam soda için ne düşünüyorsunuz teşekkürler
    Ytd

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SODA sevdiğim bir kağıt. sağolsun bugün temettüsünü de verdi. ve sonrasında güzel hareket etti. orta ve uzun vadede iyi olacağını düşünmüşümdür hep. bugünde güzel hareket etti, gün içinde kademe analizi de çok başarılıydı taki kapanışa kadar. orada bir satışlar oldu ve eksiye geçti. bugünkü yabancı alışlarının güzel olduğunu düşünüyorum. 6,117 üzerinde 6,33 bandına hareket ederek bir çanak oluşturmak isteyebilir diye düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by M_kaya Yazıyı Oku
    Jamiryo bey OTKAR için ne düşünüyorsunuz

Asla bir yatırım tavsiyesi değildir.
    OTKAR
    kısa vade görünümde toparlama çabası var gibi. ikili dip oluşuyor gibi. aynı zamanda bir çanak formasyon hareketi yapmak ta isteyebilir ve 130,40 bandına doğru hareket olabilir. 128,60 üzerinde tutunursa güzel olabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by Jamiryo Yazıyı Oku
    OTKAR
    kısa vade görünümde toparlama çabası var gibi. ikili dip oluşuyor gibi. aynı zamanda bir çanak formasyon hareketi yapmak ta isteyebilir ve 130,40 bandına doğru hareket olabilir. 128,60 üzerinde tutunursa güzel olabilir.
    Tşk ederim ama bu hissede indikatör sanırım işe yaramıyor haber de yaramıyor ne var anlamadım

Asla bir yatırım tavsiyesi değildir.

6. Üstadık saygılar egser için allah razı olsun diyelim önce size zahmet gubrf grafiği bakabilir misiniz nisan ayında yabancı ve emeklilik yatırım donları çok iyi mal almış bagfastafa bir hareket var gübre sezonu aslında eylül sonrası ama çok geri kaldı fibime geliyoe endekse göre belki grafikten bir şeyler çıkabilir şimdiden teşekkür saygılar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Üstad, izlemediğiniz bilmekle beraber Dencm yorumlayabilir misiniz? Aylardır neredeyse hiç hareket etmeyen bir kağıt haline geldi, yakın gelecekte bir hareketi olabilir mi? Şimdiden çok tşkler, selamlar, saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by Jamiryo Yazıyı Oku
    arkadaşlar merhaba,
    herkese hayırlı ramazanlar. öncelikle şunu belirtmek istiyorum, burada daha çok kendi beğendiğim kağıtlar ağırlıklı olmak üzere paylaşacaktık en son böyle bir ortak kanıya varmıştık. bu yüzden biraz daha eleyerek gözüme hoş gelenlere bakıyorum. bakmadığımız arkadaşların istekleri olursa kırılmasınlar.
    birde twitter adresine muhakkak bakın derim oradan gün içinde paylaşımlar yapıyorum daha rahat ve kolay oluyor. ekran başında değilken de bazı şeyler paylaşabiliyorum oradan.
    Sayın Jamiryo tweeter adresiniz nedir?

Sayfa 196/213 İlkİlk ... 96146186194195196197198206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •