Sayfa 196/1003 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: Viop - XIX

1. Bu gece cin e yeni tarifeler gelir mi ?

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Bu gece cin e yeni tarifeler gelir mi ?
    Füze bile atabilir. Bence sakıncası yok.

3. Tübraşta fena denk getirdiler

Ulan 96 maliyetim var kaç aydır bekliyorum şelalede daha düşük xu100 sevmeyesinde iken 96 xx di

Borsa gelmiş 105 bine 84 tl

Endeks üstü öptüler

Endeks çıktı cibiliyetsiz endeks üstü ezdi

çıkıp duruyor işte.
    ama ben thyao yu 7 nin altında alacam.
    acelem yok.beklerim.

5. Vadelinin pastasına göre bizim babalar sonunda malı toparlamış... Spot ile arasındaki eksi makas artık artıya geçebilir. Adamlar ne yaptı etti vatandaşa eksi makastan kısa açtırdı. Görünen o ki hedef büyük.
    Spotta saatlikler sat verse bile, hatta 4 saatlikler bile sat verse yinede doğru dürüst düşmüyor. En güzeli uzunda oturup beklemek.
    Bugün dow un ve bizim endeksin göstergelerinin hala yorulmadığını ve dow da 27100 lerin her an görülebileceğini yazmıştım. Hareketlere bakıldığında bunun her an olabileceğini görüyorum. Dow 27100 ü görürse bizde 113.000 i görürüz ilk etapta.. Gördüğüm kadarı ile borsalar v çıkışına devam ediyor. Bu ortamda en iyi yapılacak şey alıp zirveye kadar beklemek.

6. JUST IN: US House of Representatives passes bill calling for sanctions against officials in China over treatment of Uighur minority.

Let's see what happens

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    çıkıp duruyor işte.
    ama ben thyao yu 7 nin altında alacam.
    acelem yok.beklerim.
    ben de öyle düşünme gafletine düştüm kısa bir süre...

Allah'tan trende oynama gibi bir prensibim var...

Yanlisdan hızlıca dönmek...stop olmak...terse dönmek...vs...

Bu engin denizde hayatta kalmak için rüzgarın estiği yöne yelkeni acmalisin...yoksa hayatın boyunca karaya ayak basamazsin...

Selamlar...iyi tradeler...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

8.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Vadelinin pastasına göre bizim babalar sonunda malı toparlamış... Spot ile arasındaki eksi makas artık artıya geçebilir. Adamlar ne yaptı etti vatandaşa eksi makastan kısa açtırdı. Görünen o ki hedef büyük.
    Spotta saatlikler sat verse bile, hatta 4 saatlikler bile sat verse yinede doğru dürüst düşmüyor. En güzeli uzunda oturup beklemek.
    Bugün dow un ve bizim endeksin göstergelerinin hala yorulmadığını ve dow da 27100 lerin her an görülebileceğini yazmıştım. Hareketlere bakıldığında bunun her an olabileceğini görüyorum. Dow 27100 ü görürse bizde 113.000 i görürüz ilk etapta.. Gördüğüm kadarı ile borsalar v çıkışına devam ediyor. Bu ortamda en iyi yapılacak şey alıp zirveye kadar beklemek.
    Ahhh kamil ahhh kopya çekmişsin benden dow ve bist hedefleri ile olsun canın sağolsun esen kal

Sayfa 196/1003 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •