Sayfa 197/689 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 5511 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Önümüzdeki günlerin tadını çıkaramıyoruz ne yazıkki. 60 aşarsa ve üzerine koyarsa tadı gelecek. Şu an bize hala zehir yediriyor. Bu arada benim tatlı sınırım 73. 73'e gelsin ilk işim bu lanet borsaya elveda demek olacak. Yatırım alanı değil bildiğin kumarhane.

2. Bakıyorum sayfamız yine sessiz ve karamsar hal almış. Arkadaşlar moralinizi bozmayın. ESEM hissesi sahibi olanların sağlam bir sinire sahip olmaları gerekir. ESEM ki bu hareketleri yapıyor, iniyor çıkıyor, işlem oluyor bizim için süper. Mezardan çıkmış gibi geliyor bize. Yeniler zarar da olabilir ve bu duruma üzülebilirler de. Fakat onlar için hayat yeni başlıyor. Şayet buralardan yukarılara giderse yeniler çok şanslı sayabilirler kendilerini. Ne olursa olsun moralinizi bozmayın. Bir gün ESEM de gidecek..

09:54'ün son saniyelerinde durum buydu.. son anda birisi 20 bin aldı

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

5. bu seferde halk ufak ufak satıyor. senin gibi hissenin ben. ecounmont arkadaş sen bu duruma ne diyorsun? daha bekler miyiz?

Hayırlı günler dostlar.Moraller bozuk,her hissem geriliyor.Dün srvgy den bir daha çarpıldim.11bin zarar,oncekilerde bir o kadar....ah servet ah,servet kazandıracak diye her dalisimda servetimden etti...😡😡😡Allah dualarimizi kabul etsin.benimki pek kabul görmüyor.Öbür dünyada gulecem belki...😉

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8. Selaminaylekum ha dostlar hayirli cumalar,ozelden yazdigim bi kagit vardi sizlerle paylastigim o gunden bu yana %30 prim yapmis kimse almadi demek ki alan olsa Allah razi olsn derdi ve yukselmeye de devam ediyor olursa o tarz kagitlar batik kardes paylasurim sennle sizlerle tekrardan

He bu arada esem boynunu asagi lirdi umarim bn yanilirim ama 50 ye degecek gibi herkese bol sans

Sayfa 197/689 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •