Sayfa 197/983 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon
Arama sonucu : 7862 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Bu saatten sonra kalmakta zor gitmekte.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değil, aklıma gelenlerdir.

2.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Yıllar süren Otokar yatırımımı sabrederek şükür %25 kazançla sonlandırmış bulunuyorum.Burada zararda olan tüm arkadaşlar kar ederler inşallah...
    Hayırlı olsun dostum. Güle güle harca.

3. Hepinize teşekkür ederim güzel temennileriniz için İnşallah benden çok kazanırsınız...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

4.  Alıntı Originally Posted by erolgabakci Yazıyı Oku
    Bilançoyu görseydin bari neon arkadaş
    Ziraat dan çıkmışsın malı belli oluyor

Pasta Twitterda by isimli arkadaştan
    Ak yatırım la çalışıyorum ayrıca benim toplam hisse ziraatın küsüratı kadardı ancak
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

5.  Alıntı Originally Posted by emreagkaya Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, artık takip etmeyin. Yılların yorgunlugunu atın. Hatta bence bir süre borsadan uzaklaşın. YTD
    Takip etmemem mümkün değilayrıca hesap görmem gereken 3 hissem daha var...

6.  Alıntı Originally Posted by sularınprensi Yazıyı Oku
    Sn.turguaz otkar sizin satmanizi bekliyormuş. bizim için dua edinde 125 lere hareket başlasın.inşallah sizde aldığınız diğer hisselerde kazanırsınız.saygilar

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    7 Ocak tarihinde Bu yazıyı yazmışım .Sayın Turquaz 83. 30'dan sattığını söylemiş de bizde yolunun açık olmasını temenni etmişiz. Şimdi sıra neon 06 arkadaşımıza başarılar dileyelim yine yolumuza İnşallah devam edelim ve diyelim ki Sayın neon 06 Otokar senin satmanı bekliyormuş diyelim yarın(mübarek cuma).. Kazancınızı iyi günlerde harcayın.ytd

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Karda satmak da zor tepesi dibi belli değil o kadar da bekledik ne yapacağız bilmiyorum ama doğru dürüst bir beklenti bile yokken bu kadar güzel toplarlaması 62 den 105 e gerçekten mükemmel. Bu da bir beklenti oluşturuyor . En azından 120 falan hedef koyup oralarda satmayı düşünüyorum zira kar cebe yakışır . Bir seneyi geçkin otokardayım . 62 ye düştü satmadım . Ama alamadım da . Param olmadığından . Maliyet yapamadık . Şimdi sadece çok az bir karım var ve ben o kadar beklemenin biraz mükafatını istiyorum .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. tüm arkadaşlara hayırlı cumalar bereketli bol kazançlar......otokar zaten altay tanksız 114 leri geçmişte gördü...şimdiki 106 ya gelmesine ve tekrar 114 leri görebilir olmasına neden çekinerek bakıyorsunuzki..endeksinde bunda rolü büyük .endeks böyle çıkmasaydı belki 90-95 bandında gezebilirdi...eğer endeks 110 lara giderse ve olumsuz birşeyler olmazsa şirket bazında otokar da tekrar 114-125 leri ileri günlerde görebilir diye düşünüyorum...Y.T.D

Sayfa 197/983 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •