Sayfa 197/807 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon
Arama sonucu : 6449 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,033
    "Eylül - Ekim 2018 satışları güzel geldi" demişsiniz de satışlar geçen seneye göre eylül ayında %47, ekim ayında %52 düşmüş. Neye göre satışlar iyi geldi?
    Sağolsun Yüksel bey 2 sayfa önce aylık üretim ve satiş miktarlarını paylaşmış, kendisini bu sayfada yıllardır izlerim, bu vesile ile emekleri için çok teşekkürler, saygılar.
    Gerçi hissenin mevcut fiyatına göre bu satış rakamları belki iyi olarak değerlendirilebilir,, belki bu fiyatlar ttrak için geberik fiyatlar.. Mevcut durumda Ttrak'da hissem yok ama defalarca orta vade trade ettiğim bu güzel hisseye yakışmayan bu fiyatları üzülerek izliyorum.
    yatırım tavsiyesi değildir.

2. ters flama var mı sizce teknikçi dostlar

3.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    ters flama var mı sizce teknikçi dostlar
    yaglı kazık flaması var

4. 70 li fiyatlardan beri alıyorum,2 defa temettü aldım,1 lot dahi satmadım,aralık ta param gelecek,bu fiyatlarda olursa mart a kadar kademeli artırırım. iyice indirirlerse daha da fazla alırım,şimdiye kadar borsada zararına hisse satmadım,2027 ye kadar taşımayı düşünerek aldım/alıyorum traktörü de.o yuzden benim zamanım cok.Elbet ederini bulacak.Bazısı över gibi yapıyor ölümü gösterip sıtmaya razı etme derdinde,kimisi sanki firma batmış gibi yorum yapıyor.Hiçbiri ne bakmıyorum,youtube da videoları var,nasıl bir fabrikaya sisteme ortak olduğunuza bakın,iç pazar daralır ihracata yönelir,teşvik olur vs illa ki bu firma kar etmeye ,karını dağıtmaya devam eder,gerisi algıyı bozma çalışmaları.

5. Rezalet bu h

6. Rezalet bu hale birileri bilinçli olarak getiriyorlar ve düşürmek için gayret sarfediyorlarsa mevlam oyunlarını bozsun da ters köşeye yatsınlar inşallah bu küçük yatırımcıyı bilinçli bezdirmek isteyenler kat kat cezasını iki dünyada da verirler almamazlumun ahını çıkar aheste aheste.... şirket zarar etse de böyle düşse insanın zoruna gitmez anlar ama karlılık geçen yıllarla kıyaslandığında bu fiyatlara kadar düşecek ne var .....sap döner keser döner bir gün gelir hesap döner

7. "Ağlama duvarı" olmuş bura.
    Benim tahminime göre yilbaşına kadar
    29 rakamlar görülür.
    Ondan yatay hareketler yapar
    Ara ara yüzde 4 yapar. insanlar heyecanların. 2 sene sürünür. millet lanet eder satar. (Senaryo)
    Düşmesi normal yabancı oranı çook düşüyor.
    Hisse de aşağı yönlü en çok yüzde 8 stop koymazsanız böyle yüzde 150 kaybedersiniz.

8. Satışlarlardaki azalma ülkedeki ekonomik durum daralma bir yere kadar.Yönetim öngürüde bulunup neden önlem almıyor.Şirket bünyesinde ciddi anlamda makina parkuru mevcut neden başka alternatiflere yöneltilmiyor.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 197/807 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •