Sayfa 199/807 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon
Arama sonucu : 6453 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Beklemeye devam.

2. Grafikte var mı herhangibir formasyon oluşumu Sn poem? Yoksa abd satınalma haberine kadar yapraksarma formasyonu mu görünüyor? Ya da ky ye kabaran bir görüntüsü mu var ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Grafikte var mı herhangibir formasyon oluşumu Sn poem? Yoksa abd satınalma haberine kadar yapraksarma formasyonu mu görünüyor? Ya da ky ye kabaran bir görüntüsü mu var ytd.
    Indikatörlere göre düşüş trendinin devam ettiğini görüyorum. Trendin dönmesini beklememiz gerekecek.

Grafikteki DI+'nın DI-'yi yukarı kesmesi gerekir ama çok uzağız oraya...
    Ayrıca RSI 50 nin altında ve aşağı bakıyor...
    MACD ise 0 ın altında...

Bütün sinyaller SAT uyarısı veriyor.

Yukarı dönmesi için olumlu haber akışına ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Makro ekonomik problemler bizim trendin bozulmasına neden oluyor.

NOT: Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen hatalı bir yorum olabilir. Sorumluluk kabul edilmez.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. gözüme takılanlar: 1-ak yatırım 2018/3 beklentisinde 70 milyon tl net kar hedefi koymuş. bana çok abartı geldi. 2-strateji menkul fiyata bakmaksızın 7,20 ye kadar taradı 50000 lot mal aldı neden acaba? sonuç şu zor günlerde fazladan aldığım malları vermiştim. bu hareket sonrasında gittim yukardan geri aldım. hayırlısı.

6.  Alıntı Originally Posted by north Yazıyı Oku
    gözüme takılanlar: 1-ak yatırım 2018/3 beklentisinde 70 milyon tl net kar hedefi koymuş. bana çok abartı geldi. 2-strateji menkul fiyata bakmaksızın 7,20 ye kadar taradı 50000 lot mal aldı neden acaba? sonuç şu zor günlerde fazladan aldığım malları vermiştim. bu hareket sonrasında gittim yukardan geri aldım. hayırlısı.
    70 milyon kâr normal gibi sn. north
    Benim de beklentim o yönde aslında.

7.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    70 milyon kâr normal gibi sn. north
    Benim de beklentim o yönde aslında.
    Kords finansal hesaplaması gerçekten zor ya da dillendirilmiyor şirket tarafından belkide malum Petrol artışı ama döviz artışı özellikle euro yurtdışı satış hikayesini de gorucez. Böyle ciro da 70 beklentisi oluşmuşsa ah 80 üzeri hayal ederdim diye düşünürdüm. Hayırlısı. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 199/807 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •