Sayfa 199/797 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon
Arama sonucu : 6372 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Bas sen daha bas AKCNS da dip çalışmasını tamamladı.

2. 6.51 de bir gep var kapanmayan uzun zamandır.Bir bayrak hareketi yukarı....

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Müsade edin de önce dip çalışmasını bitirdiğini teyit etsin.Gap e sonra bakarsınız.O gap tek günde kapansın hele 5,40-5,50 li civarlarından herhalde dünyanın sonu falan gelmiş demektir.

PakBaris Guest
    Çimento hisseleri görece ucuz kaldı, hele bizim uyuz eşek iyice kelepir ötekilere göre. Göltaş, Afyon vs mesela iyi yükseldiler son birkaç aydır. Bakalım bizimkine de atlar yakında fonlar yakında inşallah. Nerde ucuz hisse var, sırayla bir bir o ucuz hisselerin ederini bulduruyorlar. Örnek: Dohol, Denizbank, vs. (ve bu hisseler de öyle ufak tefek hisseler değil. Yani fonlar girdi mi milyon TL işlemler oluyor saat başı. Buraya girerlerse direk tavan olur bizim hisse, bu kadarcık işlem hacmiyle bile hergün üç beş kademe oynuyor çünkü.) Ben bizimkine de fonlar girecek diyorum, ama şahsi fikrimdir, sadece beni bağlar. Saygılar.

PakBaris Guest
    Sizin fikriniz size, benim fikrim bana. Ayrıca fikrime katılmıyor olabilirsiniz, saygı duyarım. Ama en azından birkaç örnek veya kanıt ile desteklerseniz fikirlerinizi, daha çok inandırıcı olacaktır. Hangi hisseler, hangi fonlar, ne olmuş mesela? Ben örneklerimi yazdım, sizden de aynısını beklerim.

PakBaris Guest
    Fonlar mi büyük, Torman mi büyük göreceğiz? Kim kodaman göreceğiz. Dediklerin ve konuşmandan, üslubundan klasım olmadığını da belli ettin. İki saattir Akçansa örneği veriyorsun. Ben de madalyonun öteki yüzünü gösteriyorum. Göltaş ve Afyon nereden nereye geldi, son birkaç aydır. Biz yerimizde saydık. Bana ne senin Göltaş topiginde ne yazdığından. Ayrıca burada ağlayacaksan, satar gidersin, kimi korkutuyorsun sen. Ben 2009'dan beri bu hissedeyim. İliklerine kadar bilirim bu hisseyi. Bana Torman Tarman demene gerek yok.

PakBaris Guest
    Yok estağfurullah, ben bilirim havası yapmam, yeterki birisi bam telime dokunmasın. İnsanız elbette hata yaparız.

8. Abi kardeş gibi yazışıyorsunuz gerek yok üzmeyin bizi zaten kötü durumdayız

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 199/797 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •