Sayfa 20/925 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 153 - 160 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yılbaşından bugüne..

Diğer kısmındaki 43 milyon lotu yorumlayabilicek var mı? Nasıl yani o kadar mı dağınık hisse?o kadar aracı kurum var mı?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Diğer kısmındaki 43 milyon lotu yorumlayabilicek var mı? Nasıl yani o kadar mı dağınık hisse?o kadar aracı kurum var mı?

Ortak en sağdaki yer toplam alım satım hacimini gösteriyor. Sen alan ve satana kafa yor gerçi yormaya gerek yok yabancı 10 milyon satmış yılbaşından bugüne.

SM-A5100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortak en sağdaki yer toplam alım satım hacimini gösteriyor. Sen alan ve satana kafa yor gerçi yormaya gerek yok yabancı 10 milyon satmış yılbaşından bugüne.

ortak yabancıda kalmamış bakalım bundan sonra ne olacak...baskı kuran yabancıydı belki hisse millileşti iyi olur diyelim...

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ortak yabancıda kalmamış bakalım bundan sonra ne olacak...baskı kuran yabancıydı belki hisse millileşti iyi olur diyelim...
    Valla sosyal medya şikayetlerimizi galibe yakarışa çevirsek belki düzeltiriz durumu

5.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Valla sosyal medya şikayetlerimizi galibe yakarışa çevirsek belki düzeltiriz durumu

herşey mümkün ortak...

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Biz olaya duygusal bakıyoruz yabancı sonuca dayalı bakıyor. Yabancı basında dillendirilen Iran arabistan olası savaş varken yabancı daha çok satar. Bizde soluğu 3 te alırız bu gidişle

7.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Biz olaya duygusal bakıyoruz yabancı sonuca dayalı bakıyor. Yabancı basında dillendirilen Iran arabistan olası savaş varken yabancı daha çok satar. Bizde soluğu 3 te alırız bu gidişle

yabancı payı şu ortamda artmaz görünüyor...bu hissenin spekülatif hareket edeceğine inancım çok fazla...bu istedikleri zaman kullanırlar...karayama altın madeni ruhsatı ile ilgili alırsak ortaklık vs.yaparız bile dese hisse uçar...spekülasyona açık hale geldi hisse.

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    yabancı payı şu ortamda artmaz görünüyor...bu hissenin spekülatif hareket edeceğine inancım çok fazla...bu istedikleri zaman kullanırlar...karayama altın madeni ruhsatı ile ilgili alırsak ortaklık vs.yaparız bile dese hisse uçar...spekülasyona açık hale geldi hisse.
    Kurtuluş reçetemiz.
    1. Hisse geri alım %10 ihtimal
    2. Koza davası lehte sonuçlanması %50 ihtimal
    3. Fosfat yatırımı %10 ihtimal
    Tek gerçekçi beklentim koza davası o yüzden portföyün yarısını kademeli zararına satmıştım. Dava kazanılırsa kalan yarısıyla rallide olurum kaybedilirse düşünmek istemiyorum...

Sayfa 20/925 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •