Sayfa 20/101 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon
Arama sonucu : 807 madde; 153 - 160 arası.

Konu: YEOTK - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Kontrolmatık piyasasının en ıyı olduğu dönemde halka arz oldu keza ardyz de öyle ama hıcbırı yuzde yuz prım yaptıktan sonra tahtasını açmadı, yuzde yuz prım yapar oyle açar demek bıraz polyanacılık olur.. Kaldıkı bıstte arzlara talepte o zamanki gıbı değil.. Bır ay önce kımse yuzune bakmıyordu..

Ben yatırımcıyım şirkete guveniyorum alır beklerim diyorsan o başka..

Ben açarsa az mıktar daha alırım ama düşmesi durumunda malıyet düşürecek param kenarda olur.. Kaldıkı henuz satışta bekleyen 1 milyon senet var.. Herkese yetecek kadar vereceklerdir cumaya kadar benım tahmınım o yonde.. Ne tarafa gider onuda yenı tahtacı belirler..
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Satacaklar mı ya da ne zaman satacaklar bellı değil..

Ancak satılmadığı muddetçe baskı oluşturacağı kesın..!!

Piyasadaki miktarın, %20 sine denk geliyor..!!!
    Alanada satanada hayırlı olsun.. Bız bıraz daha mallandık..

Orta vade bakalım karmı edeceğiz zarar mı.
    https://yeo.com.tr/#0

Şirketi merak edenler incelesin mutlaka..!!
    Olumsuz algı olarak ben bunları buldum..!!

Varmı başka.. Hatta olumsuz algı değil geçen bırı subliminal diyordu.. Buradaki üç beş ky ye subliminal mesaj vermişsiz..

Ayrıca tavan bozması daha erken oldu.. Beklediğimizden de erken mal verdi herkese..
    Son düzenleme : kwon3; 16-09-2021 saat: 14:24.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Bu yazılar beyni olan herkesi düşünmeye sevk ediyor..

Beyinsizleri değil..!!!!

Sana satmı demışım almı demışım.. İsteyen satar isteyen alır..!!!

Düşünceyse herkes kendi düşüncesini istediği gıbı paylaşmakta serbesttir..

Bunu öğrenememiş zavallılar dolu burada..

1.mesajda durum tespiti yapmışım adam bunu olumsuz algı olarak alıyor.. Benzer şirket kontrolmatık bıle ky nın en yoğun, talebin en fazla olduğu dönemde gıt gellerle bu fıyatlara geldı.. O zaman ıkı mılyon yenı hesap açılmışken şimdi 100 binlere kadar düşmüş.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Eyvallah, girimde de alıntıladıklarımdı bunlar, iyi niyetli de olabilirsiniz tabi ki ancak niyet okuyamıyoruz, hakaret etmenize de gerek yok, hisse hakkında tüm yatırımcılarına, şirket hakkında tüm ülkeye hayırlısı olsun, konu kirlendiği için kusura bakmayın.

Not: Editinize yanıt olarak; al sat tavsiyesi vermek başlı başına zaten suçtur, konu bu değildi.

4. Vbtyz i ben yuzde on prım yaptıktan sonra aldım, vbt kötü şirket mıydıkı talep gelmedı arzdan sonra,, elbette değildi ancak yatırımcı ilgisi yoktu. malum yazılım şirketi hatta yanlış hatırlamıyorsam ikinci veya üçüncü gun eksı kapatmıştı arzdan sonra..

Ky artık korkmuştu halka arzlardan..

Ben o hisseden çok kısa zamanda yuzde yuz getiri ile ayrıldım..

Şuan arzlara talep biraz düzeldi ancak kotu bir ıkı halka arzda iş yine tersine dönebilir..

Kaliteli ve ıyı şirketleri bulmalı secici olmalıyız..

Yeotk nın bulunduğu sektor çok iyi.. Hısse sayısının ve sermayesının az olması diğer olumlu yönleri..

Borçsuz bir şirket en önemlisi..

Ancak tahtacı çok hızlı hareket etti bende bu kadar hızlı fıyatlama beklemiyordum..

Ancak borsa geleceği fiyatlayacağı için bu fiyatlarda birkaç ay sonra makul karşılanacaktır bana göre..

5. Şu ek satış olayını hala anlamayanlar var. Ek satış filan yapılmayacak bunu artık öğrenin.

6. Arkadaşlar bırakın bu işleri.. Satış var yok önemli değil..

Olsada olur olmasada...

Haber düşmüş 16.30 da..

Ben atamadım sayfaya atabilen olursa seviniriz..!!!

Satış olsa ne olur alırlar

8.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Satış olsa ne olur alırlar
    Siteye dosya yuklemek için hangi programı kullanıyorusn..

Sayfa 20/101 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •