Sayfa 20/581 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 4644 madde; 153 - 160 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Nu .bnenin parasımı yok acaba. Toplanıp verelim bari. Bu kadar aç olduğuna göre!

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2. Tabana vermezsen operasyon evladısın...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Tabana vermezsen operasyon evladısın...

Hırsızın gözü boş bırakıp geçtiği 9,65 lerde kaldı, gerçi onu da buğunlere bahane olsun diye boş bıraktı ya meyse..!!!
    İ.binelik parayla mı derlerdi ya , harbiden paraylaymış..!!!
    Aç gözünü toprak, koca dötünü de bi poşet pamuk doyursun hırsız herif..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

4. 10.50 den 9.91 e! Vay balık amet vay

5. Açıklamalar

Şirketimiz bugün,22.04.2022, Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen "İstanbul Tuzla Merkez Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin 2. oturumuna Özak GYO A.Ş. ve İnt-er Yapı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. iş ortaklığı olarak katılımını gerçekleştirmiş olup, Emlak Konut GYO tarafından ihale sonrası yapılan açıklamada ihalenin şirketimizin lehine sonuçlanmadığı belirtilmiştir.

Tasarruf sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

Ihaleyi vermezler tabii akprahna emlak konutu delirtti sattı fatura kesmedi yüksek fiyat çekti vs vs bu adamla uğraşılmaz bunlar bitin böbreğini hesap ederler...

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

7. Usenmedim, buraya hisseyi ilk aldigim gun gelip yazdiklarimi arayip, buldum. Ercan guduk rumuzlu kisi hisseyi neden aldigimi sormus. Ben de yanitlamisim. Halen ayni beklentiler (hisse basi kar, ucuzluk, beklentiler vs) devam ediyor. Burda 3 yil ve uzeri bekleyenler de kendince hakli, 2 yil evvel (22 nisan 2020) alip su an 265% karda oturan sahsim da hakli. Ben beklemeyi egeen’de ogrendigim icin pek sorun olmuyor hisse fiyat hareketleri. Umarim herkesin vadesi burdan karla ayrilmaya yeter. Sevgiler, selamlar.

8.  Alıntı Originally Posted by JimmyLue Yazıyı Oku
    Usenmedim, buraya hisseyi ilk aldigim gun gelip yazdiklarimi arayip, buldum. Ercan guduk rumuzlu kisi hisseyi neden aldigimi sormus. Ben de yanitlamisim. Halen ayni beklentiler (hisse basi kar, ucuzluk, beklentiler vs) devam ediyor. Burda 3 yil ve uzeri bekleyenler de kendince hakli, 2 yil evvel (22 nisan 2020) alip su an 265% karda oturan sahsim da hakli. Ben beklemeyi egeen’de ogrendigim icin pek sorun olmuyor hisse fiyat hareketleri. Umarim herkesin vadesi burdan karla ayrilmaya yeter. Sevgiler, selamlar.
    5 yıllık ve tüm zamanlar için dolar bazlı grafiğe bakılırsa 2019 sonuna kadar hisse feci süründürmüş, sonra 2021 başına kadar sert hareketler ile ralli ve sonrasında 2021 sonuna kadar düzeltme yapmış. 2022 ile birlikte rallinin devam etmesi için tüm temel göstergeler olumlu.

https://tr.tradingview.com/chart/?symbol=OZKGY%2FUSDTRY

Sayfa 20/581 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •