Sayfa 20/913 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 7297 madde; 153 - 160 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    aynen bir hisse ancak böyle b.k edilir. ya skm bunların yapacağı tahtayı Allah bunlara para vermiş ama zerre akıl vermemiş. iyi de ne oldu 220 den çaktım dediğin adamlar bugün 205 ten mallandı. ee ne yapacan yarın 195 i mi yakacan ee sonra ?? g.tune mi sokacan elindeki o kadar hisseyi ss ss çıkaracan sonra bu alttan alanlarda sana geçirecek yine! yatırım anlaşını sss spek duydun mu? ha bak akıl mı istiyon söyleyeyim yarın tut 210 dan aç peşine götür 218 e kadar sonra 214 e sal peşine korkup verenden topla götür 230 yak sonra bak bakalım millet kolay kolay salça olabiliyor mu?
    👍👏👏👏
    Bu işaretleri Yatırım Tavsiyesi sanmayın sakın DEĞİLDİR...

2. Kim kime devrediyor bu nasıl hisse almak satmak aqw ..akşama kadar 205 e değme bile kapanista 1 mm lot 25 ten işlem yap. Ulan riza tahtanida ssss seni de ben de pazartesi kafanı kesip atmazsam ! Sende bekleyene kadar girip emkel e yığmak varmış!!!!

3. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

4. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Bugün 2 tl altına verirse alayım diye çok bekledim fakat bir türlü vermedi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CEMAS - Cemas Döküm

Kimse yokmu ! Ne bu sessizlik ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Bu invest yatirim ne yapiyor anlamis degilim.
    Hergun 2.06. 2.07 den aliyor kapanista aldiklarinin neredeyse hepsini 2.05 ten veriyor. Bu nasil ticaret
    Bu nasil mantik. Invezt sen adam olmazsin devam et bende hergun 2.07 den 30 bin adet satis yaziyorum. Aksam kapanista 2.05 ten yerine koyuyorum. Hergun. 500 tl cepte. Invest sen devam et bakalim.
    Cuma gunu hic anliyamadim bu sefer yapmaz dedim. 1 milyon700bin 2.07 gibi bir ortalamayla alış yapti
    Karanlik odada 1bucukmiyon 2.05 le satti . sizce amaci nedir?
    Ben cozemiyorum.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 20/913 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •