Sayfa 200/1000 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Sen benim sorularıma cevap ver.
    Dolar aldın hain olup mu geldin buraya.
    Laf sokmaya mı geldin.
    İkinci şık görünen o ki.
    Derdin ne ? Senin sığ beynine inmemizi istiyorsan mümkün değil bu.
    Bu enbesillerinde gercek amaci o galiba, bizim beyinlere de kisa devre yaptirip yakmak!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Dolar 10 TL olsun diyen adamın dediğinin arkasındaki manayı göremediğin için zaten böyle saçmalıyorsun CPA.
    Allah zihin açıklığı versin sana.

Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Sen benim sorularıma cevap ver.
    Dolar aldın hain olup mu geldin buraya.
    Laf sokmaya mı geldin.
    İkinci şık görünen o ki.
    Derdin ne ? Senin sığ beynine inmemizi istiyorsan mümkün değil bu.
    Sn arcencıel alıntıladığınız mesajda ne diyor anlayabildiniz mi.Ben cidden ne kastediliyor ne diyor anlayamadım.O açıdan arkadaşın kafası çok karışık ,o belli , fikri tartışma bana pek mantıklı gelmedi.Öyle ya bir fikir üzerinde tartışılabilmesi için karşı taraf ne diyor anlayabilmek lazım,siz misal alıntıladığınız mesajda anafikir ne anladınız mı cidden.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *erdoğan: Bundan sonra dolarla, euroyla kira falan yok, bundan sonra bu ülkede tl geçerli
    Doviz borcu olan AVM betoncusu sirket varsa, fatihasini okuyalim arkadaslar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Dolara yatirim yapilmaz, tasarruf korunur, siz burda kazandiginizi sonucra urunleri pahali alarak heba edeceksiniz, mutlu rahat olmanizi anliorum da dolar surekli artsin diyenin sorunlari vardir. Cocuklarini ve memleketi dusunmuyordur. Siyasilere kizginliktan oluyor bunlar belli ama sevmediginiz insanlar yuzunden memlketi terk edemezsiniz, insanlar gelip gecici bizim cocuklarimiz yasicak bu memlkette. Son 15 sene, herkesin sapkasini onune koyup ben ne hata yaptim, insan ayirt ettim, hakkini hice saydim, da memlket bu hale geldi diye dusunup hatalari tekrar etmeme zamani olarak degerlendirilmeli, yoksa daha kotu gunler bekler bizi.

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence bu sorulari secimde oy veren vatandaslara sor.

Bir kesim varki bugunlerde kendi dizlerini dovuyorlar

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    RTE - ‘Bizde kriz , mriz yok.’ (=
    Akılsızları ele geçirdiler. Geriye kalanları da delirtmek istiyorlar.
    BTP (Büyük Türkiye Projesi )

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Doviz borcu olan AVM betoncusu sirket varsa, fatihasini okuyalim arkadaslar.
    Benim bildiğim taraflardan biri gavursa dövizle kirada sıkıntı yok.Bence avm lerde döviz işi devam eder.

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu enbesillerinde gercek amaci o galiba, bizim beyinlere de kisa devre yaptirip yakmak!
    Ataturke hayranim, ama tabii onunla yasamadim, her yaotigi seyi de bilmiorum, okudugum bildigim kadar, bana ataturku andimiz ve askerin zorlamasi sevdiremedi.ataturk yasasa ve bana namaz kilma dese kardesinin basortusunu acicaz dese ona da lafimi solerdim. Belki o da vatan haini diye asardi beni bilmiorum, vicdanli insanmiydi deilmiydi. Ama ole bi deha daha gelmedi bence. Ama senin gibi ataturkun altina gizlenen enbesilleri cok iyi tanirim, kendi ne oldugu bellinolmayan ve ezilmis oldugundan buyuk bir insanla kendini tsnimlama ve saygi gormeye calisan dallamalar,

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Sayfa 200/1000 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •