Sayfa 201/890 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 7113 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Bu bist entresan yer gerçekten şöyle ki şirket zaten batmış bir tek selasi okunmamış oda zaten 2 senedir yasak gibi bir şey bilançolar batık temel teknik yerlerde özetle çoğu sabıkalı manipilatorletin yatağı olmuş patronları bildiğin hortumcu geçimlerini bedelli ve yatırımcısını tokatlamaya adamışlar. Gel gör ki bunların çoğu son dönemin modaları için de oldu sebep ortam müsait gençler zaten hız seviyor çektin mi 3 tavan 3 tavan da yatırımcı atlar peşine kimse papaz ben de kalmaz diye saldırır ortak özellik malın paket olarak ellerinde olması götür goturebildigin yere . Ama nerde ederi olan mal var kıymetli gitmez neden çünkü herkes orada mal paketleme derdin de kimse satma taraftarı değil alma derdin de ucuzdan yer mi anadolu çocuğu yemez içmez bekler covid19 sonrasını elbet şu akacak yolunu bulacak altın çamura düşmeyle değerini kaybetmez.

2. Özetle turgg bizim kiymetlimisss kimse satmaz bu fiyattan arkadaş sen daha çok avucunu yalarsın. Anca ufak tefek gelen giden olur onun dışın da yok öyle bisi ben yemedim gel sen yee

Ben 3.Dünya savaşı sonrası bizim iş tamam diye düşünüyorum...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Bu fiyatlara eski mal almış yatırımcı tahtaya gelmez onlarda biliyor, yaptıkları oyalanmak zaten işlem yapan kurumlara bakın hep aynı ayakçı takımı iş başında.Memlekette 7 yıldır fiyatı değişmeyen tek varlık bu tarladır başka da örneği yoktur. Boşuna kürek çekiyorlar elbet bir gün uyanacaklar uykudan.Şahsen işin sonuna kadar gidecem ya batarız ya çıkarız gerisi kısmet.

5. Ya zaten bu gavur gerisin geri vermeseydi malı verecek kimse çıkmıyordu. Gavura satan da alan da çapsız tahta yapıcısı. A101ekurisi olmayınca bedava para dağıtmaktan vazgeçti. Onu bunu bilmem tl faizleri yerin dibine inmiş dolar desen fezaya çıkmış. Bize de kala kala bu tarlaya para gömmek kalıyor. Şu imar geçsin belediyeden işte o vakit gerçekten anya konya nere belli olacak. Halka açık paylar eşek gibi yiginla blok duruyor lakin bizim tahta yapıcı 100bin lotla kaç senedir dönüp duruyor. Şöyle bi sağlam yatırımcı gelip bütün lotlari süpürse de tahtacı da rahatlasa biz de rahatlasak.

Bizimki aldı sazı yine eline. Ruh hastası şe...siz...

İnsanlar avm içine girip alışveriş yapabiliyorsa, belediye de gerekli önlemleri alarak meclis toplantısı yapabilmeli. Memleketin işi alışverişten daha önemli olsa gerek...

8. İşi olan meclisler toplanıyor bir şekilde. Ankara ve İstanbul BBMeclisleri olağanüstü toplandı. İstese Kartal Belediye Meclisi de toplanabilir. Ama henüz pazarlıklar bitmemiş anlaşılan imar işinde. Anladığım budur. Yani yerim dar oynayamam diyor Kartal Belediye.

Sayfa 201/890 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •