Sayfa 203/560 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 4475 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Bayramın başını ve sonunu zehir ettiniz ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Birisi güzel demiş ... “ Fenerbahçe ‘de değişen tek şey maçtan sonra Mahmut Uslu’nun konuşmuyor olmasıdır ..”

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

kim konuşuyor şimdi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

adamlar yeniçeri gibi heran isteyecek kelle bulabiliyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Hem futbolculara hem teknik ekibe sabredilmesi gerekiyor
    Kimsenin elinde sihirli değnek yok sonuçta
    Türk milleti olarak başarıya endeksliyiz ve hemen olsun istiyoruz
    Bununda değişmesi lazım
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

biz millet olarak 7 aylığız sabır bize ters

Fenerbahçe : Meksikalı futbolcu Marco Fabian’ın kulübümüze transferi ile ilgili kulübü ile görüşülerek başlatılan transfer süreci, oyuncunun İstanbul’a getirilmesi ile devam etmiştir.

Tarafımızca yürütülen transfer sürecinin geri kalan adımları olumsuz sonuçlanmış olup, görüşmelerin sonlandırıldığını kamuoyunun bilgisine sunarız.

neden kestiler parada mı anlaşamadılar

Sayfa 203/560 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •