Sayfa 203/245 İlkİlk ... 103153193201202203204205213 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    İş bankası hazineye devrolsun tüm cam grubuda kontrol altına alınır inşallah buralarda pasta büyük birileri malı götürüyor
    🤔

2. yazık çok yazık
    Son düzenleme : ninja; 26-04-2019 saat: 19:43.

3. Nassı yediniz bu parayi

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bedelli yi kabul eden spk dan şüphe ederim

5. Kar marjı yüzde 5küsüre kadar düştü, yüzde 1e kadar yolu var, nasılsa benim gibi keriz bulmuşlar

6. Elbette bir gün gelecek de bir gün gelecek ben sabirliyim

7. Ben bu hisseyi yıllardır tanirim 6-7 ay önce ne dedim bundan bı bok olmaz dedim o zaman 11 tly di ...niye olmaz eski spek meydan da yok dedim ...hisseyi tanımayanlar kar eder kara geçer diyip durdular yahu bu şirket zarar etsin diye açık tutuluyor trakya cam sisecam soda Anadolu cam sürekli kar artırırken bu sürekli zarar ediyor .....peki niye belki de bilerek ....geçmişte soz ettiniz adamın biri 500 000 köy almış diye ....boyle sığ tahtadan ne halt yemeye o kadar lot alınır tahtayı taşıyıp yukarılara fırlatacak yapın ve gücün yok ne demeye alırsın o kadar kotu .....tabi bu kadar lot 1 adam da olursa tahtayı yukseltmezler ...bazı arkadaşların yorumlarindan acemi olduğu anlaşılıyor ....bu adamda bu logolar durdukça kaybetmeye devam edeceksiniz bu hissenin yukselmemesin deki engel bu adamdır bu adamın elindeki 500 000 lot tur tüm hisselerde bu böyledir elinde yüklü mal bulunan dışardan biri olunca o hisse o adam satana kadar yıllardır sürünür tıpkı bunun 2 yıldır sürundugu gibi ...belkide bedeli yapılmasının nedeni de bu adamda ki o lotlar...yani kısaca adamın tahtaya zararı var ...bu tahtdan adam olmaz
    ...6-7 ay sonra tekrar yazarım muhtemelen bedelli olmazsa bile fiyatı daha aşağılarda olacak ..

Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Ben bu hisseyi yıllardır tanirim 6-7 ay önce ne dedim bundan bı bok olmaz dedim o zaman 11 tly di ...niye olmaz eski spek meydan da yok dedim ...hisseyi tanımayanlar kar eder kara geçer diyip durdular yahu bu şirket zarar etsin diye açık tutuluyor trakya cam sisecam soda Anadolu cam sürekli kar artırırken bu sürekli zarar ediyor .....peki niye belki de bilerek ....geçmişte soz ettiniz adamın biri 500 000 köy almış diye ....boyle sığ tahtadan ne halt yemeye o kadar lot alınır tahtayı taşıyıp yukarılara fırlatacak yapın ve gücün yok ne demeye alırsın o kadar kotu .....tabi bu kadar lot 1 adam da olursa tahtayı yukseltmezler ...bazı arkadaşların yorumlarindan acemi olduğu anlaşılıyor ....bu adamda bu logolar durdukça kaybetmeye devam edeceksiniz bu hissenin yukselmemesin deki engel bu adamdır bu adamın elindeki 500 000 lot tur tüm hisselerde bu böyledir elinde yüklü mal bulunan dışardan biri olunca o hisse o adam satana kadar yıllardır sürünür tıpkı bunun 2 yıldır sürundugu gibi ...belkide bedeli yapılmasının nedeni de bu adamda ki o lotlar...yani kısaca adamın tahtaya zararı var ...bu tahtdan adam olmaz
    ...6-7 ay sonra tekrar yazarım muhtemelen bedelli olmazsa bile fiyatı daha aşağılarda olacak ..

bunun sürtüklüğü 6-7 aylık değilki..

yıllardır sürünüyor..

peki abdullah yokken neredeydiler..

Sayfa 203/245 İlkİlk ... 103153193201202203204205213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •