Onemli Gunler Banner
Sayfa 203/852 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    iyi güzel söylüyorsunuzda borsa bukadar çıkmış çoğu kağıt primlenmiş iken asgari %10 kısa sürede getiriyi niye gören yok...Terazinin bir ucunda Migros diğerinde Kipa hakem spk......Seri penaltı atışları var maç bitmiyor bi türlü..Yatırımcı olmak nekadar meşakkatli bir iş yav...
    o bize mahsus kısa süre dedğimiz karar gelicek tekrar çağrı için başvuracak bekletecek sonra karardan 30 iş günü içinde alacak eğer yüzde 10 dan fazla olmazsa çağrı fiyatı beklediğimize değecek mi başka bişey olurda yükselirse diye bekleyelim adamlar bu rallide herün kaldırıyor zaten, dengi olmayıpta beklentisi öz sermayesi kipa kadar olmayan hisseler 1.8 lerde 3 lere dayandı bu yükselişlerde bizede nasip olsun inşallah ben kipaya güveniyorum

2. Eli mahkum gidecek ... Olumsuz haber gelcek olsa çoktan dipleri görmüştü... sayin tahta yapıcı seve seve gideceksin

3. Spk büyük oyuncakların adamı. Bizleri bıktırtıp sattırmak amacı spk. 'nin yoksa ohal de bu kadar beklemez. Bizleri yemek amaçları

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

gene uçacak kaçacak konuşuluyor.bu hisse de bir dakika daha durmam.pazarlamacılara dikkat.adamlar her gün 3-5 kademe yukarı çıkartıp sonra kapanışa doğru günlükçü düdüklüyorlar. bu sütçünün evlatlarına yem olmamak lazım.alım satımda dikkat ederseniz 700 bin lotu alışa yada satışa yazıp av bekliyorlar.kim düşerse.sonra vahiy gelmiş gibi silip ya kademe kaldırıyorlar ya da basıyorlar.bunların hepsi SÜTÇÜDEN OLMA ÇOÇUKLAR. AMAN DİKKAT....kendi fikrimdir isteyen dikkate almayabilir.
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

5. Bunların 3-5 kademe yükseltmeye de tahammülleri yoksa bunda büyük lokma peşindeler..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 2 gün önce başıma şöyle bir olay geldi 2.01 De 500 bin lira satistaydi ben 20 bin lot satışa yazdım sonra birde 500 bini sildiker benim lotlar hemen satıldı sonra bir baktım satışa tekrar 500 bin lot gelmiş arkadaşlar sizce bunu yapan neden yapmis olabilir

GM Discovery II+ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bence de haber yakınlaştı son vurgunlar yapiliyor...Ağırlıklı ort.malar yada Değerleme sonuçları buharlaşmadi ya.

8.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bence de haber yakınlaştı son vurgunlar yapiliyor...Ağırlıklı ort.malar yada Değerleme sonuçları buharlaşmadi ya.
    Boyle potansiyele sahip bir markayi buyuk bir grup satin aldi ve deli gibi gayrimenkul a sahip bir sirket birturlu 2 yi gecemiyor gunluk derinlige bakildiginda onune devamli duvar cekiliyor. Cek anasini satayim o duvari 5 yil bekleyip yikmayanin ben gelmisini gecmisini pilavdan donenin kasigi kirilsin

Sayfa 203/852 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •