Sayfa 203/948 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    2 kademe yukarı alıp kendince kucuk yaıtırmcıya gel gel yapıyor ama kisme gelmez spekkkk 2.50 den beri aynı numarayla dusurdun hisseyi alısları yuklu gosterip gelene bıraktın malı daha gecen hafta endeks 105 000 ken 2.17 din endeks yine 105 e geldi 2 lirasın ..o kadar kar ediyosun dusuyorsun bide zararda olsan nolucaktı aceba ..en az %15 temettu veya en az %50 bedelsiz vermedikce bunda yukselis olmaz o kadar diyorum
    Büyük ihtimalle kârı saklamayacak benim de beklentim doğrultusunda ya güzel bir temettü verecek yada bedelsiz alacağız. Ayrıca endekse tepkisiz kaldı. Bu hafta 2.25 30 arasına tepki gelebilir. Ytd

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 'körler sağırlar birbirini ağırlar'

3.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Büyük ihtimalle kârı saklamayacak benim de beklentim doğrultusunda ya güzel bir temettü verecek yada bedelsiz alacağız. Ayrıca endekse tepkisiz kaldı. Bu hafta 2.25 30 arasına tepki gelebilir. Ytd

Bir süredir yoktunuz özlettiniz kendinizi. Hoşgeldiniz . . .

4. Çok teşekkür ederim sn.silverman. ufak bir ceza aldık. Bundan sonraki periyotta daha teknik ve fazla işin geçmişine girmeden paylaşımlar yapacağım. Malum herkesin kendine göre hedefleri planı projesi var. Sataşma vs. Her türlü paylaşıma asla cevap vermeyeceğim. Cenab-ı Allah herkesin gönlüne göre versin

5. Bence kendinizi kisitlamayiniz Sevgili Ustadim...Kimsenin babasinin arpaligi degil burasi...Tabii ki deneyimlerinizi, gecmisini paylasacaksiniz, yasananlari anlatacaksiniz, esekten dustugunuz ana dikkat cekeceksiniz ki, tabii ki, baskalari da dusmeain...Cunku her kagidin bir ruhu, uslubu da vardir, ayni zamanda...Al iste!.. Soda, Aselsan, Tupras, Gerel... Hepsinin zamanin fonksiyonu olan bir davranisi var degil mi? Sodanin orta vadede kaybettirdigini gordunuz mu hic? Ya da Adana'nin piyasa duserken panik yaptigini, kademeleri ardi ardina bosalttigini, ya da temmettu vermedigini... Yonetim ilkeleri, politikalar ve kurumsal kimlikler yaratir kagitlarin ruhunu... Onun icin de ayni sektordeki bir kagit digerinden cok daha fazla f/k ile islem gorur de yine de pahali algilamaz piyasa... Aselsan'in rasyolari cok mu ucuzdu acaba ya da Ekgyo cok mu pahali? O temettuyu verecekti, vermeliydi diyor degil mi tum uzmanlar simdi!.. Tabii ki karlari, ozsermayeleri ya da diver rasyolari buyuk etkendir ama herseyi, her hareketi belirlemez, belirleyemez... Guven bazen herseydir, hatta tum piyasayi ceviriverir topac gibi, anlamsiz gelse de bize, bazen... Onun icin de beklentiler alinir, gercekler satilir borsada... Sen kendini akilli sanip toplamaya basladiginda ona buna satasirken, birileri de uzerine boca ediyordur belki de mali, ruhun bile duymadan, iste bu yuzden... Silver da oyle... Yok f/k 'si bedava yok 9 aylik (ayni nakarat)... Hep ucuzdu bu kagit her zaman, her daim...Cok degil daha 1-2 hafta once herr turlu hakarete tevessul edip, simdi sut dokmus kediye donenler dusunsun ...Sanki Faroe adalarinda yatirim yapmaktalar, spekulator yokmus da bilmem ne...Neden gocunulur, ustu ortulmeye calisilir bu kadar...Demoklesin kilici tepelerinde sallananlar, uykulari kacanlar, mali tepelerine yeme korkusundan elleri titreyenler dusunsun...Katilmasam da bir bolumune paylasmalisiniz, hem de sonuna kadar...Bence bu tahtadaki emeklerinizin yukledigi bir sorumluluk bu... Paylastigimiz mesajin ne kadar teknik olduguna, neleri icerecegine de mi karar verilecek bundan sonra!.. Ya da kim karar verecek?.. Adina forum denilen, Eski Romadan bize armagan bu guzelligi teslim etmeyiz bir kac kisiye merak etmeyin...Mogol akincilari kadar, onlara haddini bildirecek Memluk Turku de at suruyor bu dunyada cok sukur...Rahat olun...Ozletmistiniz, aramiza dondunuz, mutlu ettiniz...Tekrar hosgeldiniz...Tum ortaklara bol kazanclar...Yatirim tavsiyesi degildir...

6. Üstadım çok teşekkür ederim değerli görüşlerinize. Insan öz eleştiride yapmalı yapabilmesini bilmeli bu hayatta. Allah a şükür haram yemedik evlatlarimiza da yedirmedik karnımız ağrısın. Yada birilerine uşaklık edelim. Forumun yenilendiği Şubat ayından bu yana yazılan yazıları özellikle kendi yazdıklarımı tekrar tekrar okudum. Son tahlilde hisseyi bilmeyen veya yeni girenler için fazla umutsuz o günün stresiyle yazılmış birçok yazımı da okudum. Düşününce aşırı duygusal yazılar da var içlerinde, ama haklısın da kime anlatacan derdini hukuk mu var adalet mi var canına yandigimin ülkesinde. E izliyorsun tahtayı hareketleri görüyorsun kimse aptal değil. Bu aralar biraz sakinleştim iyi geldi bu ayrılık tabi sizleri özledim. En son cezayı 2010 da aldım 3 ay sonra kağıt uctuydu demir döküm. Umutlandım bu da gider diye yok be. Seans içi denge vs. Paylaşabilirim canlı izliyorum ama beceremedim bugün yardimci olacak varsa iyi olur. Tekrar teşekkür ederim gördüğümüzü yazacağız merak etme üstad kritik zamanlarda özelden de yazarım. Ytd

7. Trade Ustadim trade...Bu kagitta asla edilgen kalmamak gerekir....Donarsin, donarsan da olursun... Cunku bu kagit oylesine guzeldir ki sattiginin altina mutlaka alirsin, eger buyuk ralliye denk gelmemissen o gun... Istatistiksel olrak da cok kucuk bir ihtimal, tahmin edebileceginiz gibi... Ki, ben iki kez yakalanmama ragmen pismanlik duymadim hic...Cunku tahtanin basindaki zatin tek silahi zaman ve sabir iken, trade ile o silahi elinden almis olursunuz..Oteki turlu bekler durursunuz, psikolojinuz de bozulur...Nakarat( hadi biz de tekrara dusmeyelim....)Oysa alsat yaparken, bazen avlansaniz da zaman gecer, maliyetiniz duser, usta gurescinin son oyununu bile kapabilirsiniz sansiniz yaver giderse... Ben kendimce boyle buldum formulu... Saygilar...Yatirim tavsiyesi degildir...

8. SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 203/948 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •