Sayfa 203/1527 İlkİlk ... 1031531932012022032042052132533037031203 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Yok ortak şaka yapıyorum. Kimseye al sat diyemeyiz. Denizin grafikleri iyi incele,takaslar,indicatörler yeterli bu doğrultuda al sat bence. Destek üstü kapatsın al, dirençte sat geçerse bir daha al. Gerçi şu gaplı endeks daha ne kadar gider emin değilim ama neyse... nakitte durmak daha mantıklı sanki şu ara.

Sent from my iPhone
    gözüne takılan bi hisse olursa özellikle bana yaz olurmu : )

Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    gözüne takılan bi hisse olursa özellikle bana yaz olurmu : )
    Kozaa tavsiye ederim şiddetle.. loruhlano üstadın paylasimlarinda net gözüküyor.. hem yılbaşından buyana bist son rallide en geride kalan hisselerden hem de diğer iki kardeşten de oldukca geride getiri bakımından

3.  Alıntı Originally Posted by Sqiptare Yazıyı Oku
    Pgs ta bilet alımlarında %40 indirim vardı ondan pgs yükseldi ��������
    geçen thy den yurtdışı için 1 yetişkin 1 çocuk 1 bebek için 3 bilet aldım sağlam para ödedim. Pegasus o hat üzerinde olsa ve indirimli olsa tercih ederdim. Uçak çok dolu değilmiş eşimin bana söylediği. THY nin çok fazla yere uçuyor olması pegasus a göre bu dönemde bilançosunu daha olumsuz etkiliyebilir diye düşünüyorum.
    ytd.

4. hepsinin toplu bi pastasını atalım bari

5. Deniz Hocam selamlar. KCHOL, pala, endeks iliskisini anlatacaktiniz. Atlamis da olabilirim.

6.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Kozaa tavsiye ederim şiddetle.. loruhlano üstadın paylasimlarinda net gözüküyor.. hem yılbaşından buyana bist son rallide en geride kalan hisselerden hem de diğer iki kardeşten de oldukca geride getiri bakımından
    sende geç dalganı : ))

Sayfa 203/1527 İlkİlk ... 1031531932012022032042052132533037031203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •