Sayfa 203/1003 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Viop - XIX

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    etrafımda ne kadar tanıdığım dindar insan varsa hepsi borsada kolay para kazanma peşinde.
    sıkıntı yok o zaman borsa onlara kucağa verene kadar yukarı gider onlar malı kucakladı mı palada onları kucaklar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

dinleri "Paraya Tapmak" olmasın ?

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    etrafımda ne kadar tanıdığım dindar insan varsa hepsi borsada kolay para kazanma peşinde.

Bugünün hareket planı :

MC saatine kadar yukarda tut sonra gevşemeye başla

4.  Alıntı Originally Posted by ZigZag Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, bu Dow un saçma sapan yükselişlerinin tek bir sebebi var :

2. ÇEYREK BİLANÇOLARI GELMEDEN FİYATI TEPE YAPIP, BİLANÇO HABERLERİ İLE SATIŞI YAPIŞTIRMAK

yani ortada çok çılgın planlar, projeler, gizli hedefler falan yok

bilançolar öncesi b.ktan bir hareket işte
    temmuz başlarında ben de senin dediğin sebepten bizim borsada DÜZELTME olacağını düşünüyorum. İyi de bu arada BİST nal mı toplayacak ? Git gel mi yapacak? 110 u mu görecek? Bu kısımı çözmek önemli....

5. Güzel bir Dikili sabahından bütün longcu arkadaşlara iyi günler ve bol kazançlar...

6.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Şöyle yazayım,siz borsa düşecek diyorsunuz(VİCENTE ve sen ZigZag )bende sizin aksine borsa yükselecek diyorum.
    iddianıza açıkım.

YTD
    Önemli bi eşik geçildi.. Artık bi longcuya ve hissede olana yakışan bunun tadını çıkarmaktır. Artık şu shortçularla uğraşmayı bırak tadını çıkar

oranın denizi berbattır

ben fethiyede yaşıyorum

Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Güzel bir Dikili sabahından bütün longcu arkadaşlara iyi günler ve bol kazançlar...

Alıntı Originally Posted by ZigZag Yazıyı Oku
    oranın denizi berbattır

ben fethiyede yaşıyorum
    dikilide koylara gitmedin herhalde her koyda bi beach vardır. deniz c**m gibidir balıkların etrafında yüzdüğünü görürsün kaş kalkandan bi farkı yoktur tek sorun yaz mevsiminin kısa suyununda biraz soğuk olmasıdır ben soğuk suyu sevdiğimden ondada bi sıkıntı yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 203/1003 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •