Sayfa 203/503 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 4023 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Fabrıka ıle ılgılı bılgı varmı. hala bıtmedı mı ?

2.  Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Ben size bırsey diyeyim mi .

Bunun yatırımcı ilişkileri ne demiş biliyormusunuz .

Canım hisse alınca firmaya faydası Yokkı ! Sonucta firma cirosunu satıslardan yapıyor , hisse tarafının hiç faydası yok yani cirolara vs vs ..

İsterseniz arayın teyit edin siz de sorun lütfen ...

Keske arayan kişide şunu deseydi madem ozaman ne skme borsaya Kote oldunuz ?
    Gecebaykuşu arkadaş yazmış. Daha öncede burda ben yazmıştım. Sende belirtmişsin ulan üçyüzlü madem hisse fiyatın seni ilgilendirmiyor ne diye borsaya kote oluyorsun. Zaten şuanda hali hazırda kote etmek için başvurduğun şirket de var. İnsanlarla dalga geçiyor. Yahu arkadaşlar beddua etmek günah biliyorum. Ama kendimi zor tutuyorum. İnşallah SPK izin vermez.

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bugün yasakların kalkmasını/ gevşemesini bekliyorduk ve nitekim öyle oldu

Değişmeyen tek şey , semptom gösteren herkese test zorunluluğunun devam etmesi, aşı olmayandan PCR testi istenmesi
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4. Yogurt yapsınlar bari yeni fabrikada , Malatya yogurdu

5. 24,50 TL hısse fiatı ıle GÜLER YATIRIM' A RTALB Hissesi aldırdı, GÜLER yatırımcısı yaklasık % 40 zarara soktu bu işlem ile, 24,50 hisse fiatı ıle güler holdınge rtalb hıssesı aldırrıken; murat guler ve yakınları rtalb hıssesı satış gırdıler. alenı hırsızlık yapıldı ve ılıskılı taraflar ıslemlerı uzerınden suç ışlendı, GÜLER yatırım holdıngın yatırımcıları sırf bu yuzden bıle dava acabılırler.. bence spk ve cımere bu konuyu yazın, deyın kı ; bız guler yatırım holdın yatırımcılarıyız, şirketımızın ıstırakı olan rtalbe tahsısılı sermye artırımı ıle bıze hısse aldırdılar, ve hıssyı 24,50 den aldık. şimdi ise hısse fiatı 16 tl, ustelık rtalb kar ederken aldırdılar. kar eden bır sırkete bedellı yapmak uygun olmamasına ragmen, burda hem şirketın bedellısne gıren fırmanın yanı guler holdıngın yatırımcıları zarar ugrattılar. guler holdıng 24,50 den tahsıslı ıle hısse alırken rtalbdeb, kımler satışa geçtı ? bu ıncelensın, ilişkili işlemler den ötürü bır suç işlenmiş mı ? tahssıslıye ragmen hısse fıatı neden dustu, şirket rekor kar acıklamasına ragmen.. GÜLER HOLDING VE YATIRIMCILARI RESMEN APTAL YERINE KOYDU VE NET BIR SEKILDE SOYULDULAR. GÜLERIN FORUMUNDA BİR KAÇ KISI SUREKLI HISSEYI OVDU ONLAR KENDILERINI ÇOK IYI BILIYORLAR.. ONLARDA BU HIRSIZLIGIN BIR PARCASI. ALIN BUNU CIMERE YAZIN.. SPK YA YAZIN, E DEVLET UZERINDEN..A1 GIRISIMDE GULER HOLDINGIN PAYI NEDEND DUSTU, A1 KAPITALIN ONAYI NEDEN GELMIYOR, GULER HOLDING RTALBDEN NEDEN 24,50 DEN HISSE FIATI ALDI, A1 GIRISIM UZERINDE ALINAN SIRKETLERIN DEGERLEME RAPORLARI YATIRIMCI ILE NEDEN PAYLASILMIYOR, BU SIRKETLER FAAAL MI ? AKTIFLERI NELER ? RTALB NEDEN TEMETTU YADA KAR PAYI VERMIYOR.. SOYULDUK BUNLARI YAZIN LUTFEN

6. Guler yatırımcısını tamamen betımleme anlamaınd, yatırımcı yanlıs anlamasın s.kt. Ler..bu kadar serfsızlık olmaz. 24,50 den yatırımcı satmadı rtalbı, kım satttı ? Patron ve malını tasıyan adamalrı sattı ? Pekı kım aldı? Guler yatırımcısı aldı.. Hem bedellı yapıp paralarını aldılar, hemde o paralar ıle % 40 zarar aden sırket aldırdıler..yazık guler yatırımcısına, bu kadar srfsızlık yapılmaz..

7. Nerde bedelsız, nerede temettu. son ıkı yılda yaklasık 225 mılyon kar elde ettın, 50 mılyona yakın gulerın tahsısılısınden geldı, duran varlık satısı yaptın 15 mılyonluk. toplarsan 280 mılyon yapar. nerde bu para ? yatırımcıyı soymayı bırakın artık... hırsızlar canımıza tak ettı..bır tane ıyı haber gondermıyorsunuz. bız sızın dusmanınız degılız.TUM SIRKETLERINIZDE YATIRIMCINIZ KAN AGLIYOR. kendı sırketlerınız gectım, borsdakaı dıger fırmaların yatırımcılarınıda a1 uzerındn perısan ettınız. yeter artık yeterr

8. fabrıka nerede,srfsızler bızım paralarımızı kımse peşkes cekıyorsunuz..?? 40 mılyon sermayelı sırketın gecmıs yıllar karları 250 mılyona yaklastı, nerde bu paralar, kım ney ıcın kullanıyor.. yeter bızlerı kandırdıgınız

Sayfa 203/503 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •