Onemli Gunler Banner
Sayfa 204/852 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by hissedarim Yazıyı Oku
    2 gün önce başıma şöyle bir olay geldi 2.01 De 500 bin lira satistaydi ben 20 bin lot satışa yazdım sonra birde 500 bini sildiker benim lotlar hemen satıldı sonra bir baktım satışa tekrar 500 bin lot gelmiş arkadaşlar sizce bunu yapan neden yapmis olabilir

GM Discovery II+ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olay şöyle oldu 500 bine yakın lot satıştaydı bende 20 bin lot satışa yazdım kendi kendime dedimki bu 500 bin lot satılacak ondan sonar benim 20 bin lot satılacak diye beklerken birden 500 bin lotu sildiler benim 20 bin lot one geçti ve hemen aldılar. sonra bir baktım tekrar 500 bin lot satışa yazılmış.
    iyice kafam karıştı malmı veriyorlar kağıt yükselecekmi 2 gündür kafam karışık uzakmı durmalı

2. Bu hareketleri sürekli yapıyorlar. Kademelerdeki alış-satış rakamları tamamen göstermelik. Kademe kalkıyor, alışta 500 bin lot var ama bakıyorsunuz bir anda silinmiş. Şimdi de 1.97'ye kadar gösterdi mesela. Kafa karışıklığı yaratmaya oynuyor olmaları muhtemel. SPK'nın elindeyiz maalesef.

3.  Alıntı Originally Posted by hissedarim Yazıyı Oku
    Olay şöyle oldu 500 bine yakın lot satıştaydı bende 20 bin lot satışa yazdım kendi kendime dedimki bu 500 bin lot satılacak ondan sonar benim 20 bin lot satılacak diye beklerken birden 500 bin lotu sildiler benim 20 bin lot one geçti ve hemen aldılar. sonra bir baktım tekrar 500 bin lot satışa yazılmış.
    iyice kafam karıştı malmı veriyorlar kağıt yükselecekmi 2 gündür kafam karışık uzakmı durmalı
    Bedavaya 20 bin lot bulmuşlar neden almasınlar
    Satış kademelerini dolduruyorlar, kendilerinden başka satıcı görünce onları topluyorlar, millete kademeler dolu diye zaten yukarıya gitmeyecek havası veriyorlar, anlamayacak ne var açık açık ortada işte.
    Saygılar,
    "Mucizeler gerçekleşirse mucize olur"

Tavuk BOK yemekten bıkar mı.Bu sütçünün çocukları her gün aynı BOKu yiyorlar.2 kadame al.çak.elbet birileri bunları düdükler.o günleri bekliyorum.sabır bol bende.....
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

5.  Alıntı Originally Posted by piton123 Yazıyı Oku
    Tavuk BOK yemekten bıkar mı.Bu sütçünün çocukları her gün aynı BOKu yiyorlar.2 kadame al.çak.elbet birileri bunları düdükler.o günleri bekliyorum.sabır bol bende.....
    Borsada 3 kurum vardır.Düzenleyen SPK Oynayan Şirket Oyulan yatırımcı...Düzenleyen ve Oynayanlar biraz hak hukuk gözetseler herşey güzel olacak ama..Hıukuk Mumla aranıyor bu aralar...Bizi kollasın olmayanı versin demiyoruz oyunun kurallarını zamanında uygulasınlar yeter.Gecikmiş adalet adalet değildir...

Sütçünün çocuğu spek. Son saniyede karanlık odaya gönderdiği satışla 99 kapattı.bu kadar baskı boş değil diye düşünüyorum.karamanın koyunu....
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

7.  Alıntı Originally Posted by turkspeed Yazıyı Oku
    Boyle potansiyele sahip bir markayi buyuk bir grup satin aldi ve deli gibi gayrimenkul a sahip bir sirket birturlu 2 yi gecemiyor gunluk derinlige bakildiginda onune devamli duvar cekiliyor. Cek anasini satayim o duvari 5 yil bekleyip yikmayanin ben gelmisini gecmisini pilavdan donenin kasigi kirilsin

8. Banvit 2 tl lerden 12 tl lere geldi...aynı mevzudan.Biz 2 tl yi geçemiyoruz..

Sayfa 204/852 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •